Konečná částka:
Dohromady výrobek/výrobků v košíku
Pokračovat v nákupu Objednávka

Kromě si naši zákazníci objednali:

Aloe Verum Premium  aloe vera gel
380 Kč / kus
Balení: 500 ml
dávka dostačující na 30 den/dny
kontrolovaná, organická složka
60 denní záruka vrácení peněz

Aloe Verum Premium
  aloe vera gel

Aloe Verum Premium aloe vera gel se vyrábí z rostliny aloa pravá (lat. Aloe vera), která se pěstuje pouze ve španělském Cártama za bio podmínek (osvědčení číslo: ROSM160024). Vyloučením tepelného zpracování jsme se snažili zabezpečit Vám co nejhodnotnější nápoj z aloy pravé. Někteří lidé ani nevědí, že důsledkem tepelného zpracování (pasterizace) se může snadno znehodnotit velké množství prospěšných složek. 95% produktů z aloy pravé, které jsou dostupné na trhu, jsou tepelně zpracované. Jelikož sirup Aloe Verum není pasterizovaný, jsou v něm plně zachovány všechny prospěšné vlastnosti přirozené rostliny Aloe pravé - dokonce v koncentrované formě, nejsnáze využitelné pro lidský organismus.

Aloe Verum Premium je přírodní výživový doplněk, který můžeme zahrnout do každodenního jídelního lístku a používat neustále.

K nahlédnutí ekologického osvědčení klikněte sem!


složky nejsou geneticky modifikovány

380 Kč / kus

Výrobek je momentálně vyprodán.
Payment
  • Popis
  • Recepty
  • Jak funguje
  • Proč by pro Vás mohly být potřebné
  • Složení
  • Použití

Pouze z ověřených zdrojů

Gel Aloe Verum Premium se vyrábí z rostliny aloa pravá (lat. Aloe vera), která se pěstuje pouze ve španělském Cártama za bio podmínek (osvědčení číslo: CAAE-8149). Vyloučením tepelného zpracování jsme se snažili zabezpečit Vám co nejhodnotnější nápoj z aloy pravé. Někteří lidé ani nevědí, že důsledkem tepelného zpracování (pasterizace) se může snadno znehodnotit velké množství prospěšných složek. 95% produktů z aloy pravé, které jsou dostupné na trhu, jsou tepelně zpracované. Jelikož sirup Aloe Verum není pasterizovaný, jsou v něm plně zachovány všechny prospěšné vlastnosti přirozené rostliny Aloe pravé - dokonce v koncentrované formě, nejsnáze využitelné pro lidský organismus.

Plnohodnotná aloa pravá = superpotravina

Zásluhou lisování za studena jsou účinné látky dokonale zachované. Díky tomuto procesu už není potřebné tepelné zpracování, které by mohlo zničit významnou část vitaminů, minerálních látek a fytoživin. Po sběru následuje rychlé zpracování a následné plnění do lahví, což znásobuje čerstvost a kvalitu gelu. Díky tomuto je nefiltrovaný Aloe Verum Premium gel superpotravinou. Obsahuje takové množství ovocné dužiny a na detoxikaci a očistu těla sloužícího aloinu, jako čerstvá rostlina pěstovaná v bio podmínkách.

Produkty s pořadovým číslem

Všechny lahve Aloe Verum Premium gelu mají pořadové číslo, které představuje dobu sběru (roční období, rok) zpracované aloy pravé. Jelikož neobsahuje barviva ani aromy, může se stát, že jednotlivé gely, které jsou vyrobeny ze sběrů v jiných ročních obdobích, budou mít trochu odlišnou chuť. Kromě toho může i proces dozrávání, který následuje po naplnění do lahví chuť pozměnit.
Podle výzkumů madridské univerzity Alcalá, obsahuje Aloe Verum Premium gel průměrně 11 000mg polysacharidů na litr a hodnocení na stupnici do pět je maximálních pět.

Kvalita bez kompromisů!

Vyloučením tepelného zpracování jsme se snažili zabezpečit Vám co nejhodnotnější nápoj z aloy pravé. Někteří lidé ani nevědí, že důsledkem tepelného zpracování (pasterizace) se může snadno znehodnotit velké množství prospěšných složek. Jelikož sirup Aloe Verum není pasterizovaný, jsou v něm plně zachovány všechny prospěšné vlastnosti přirozené rostliny Aloe pravé - dokonce v koncentrované formě, nejsnáze využitelné pro lidský organismus.

Protože není pasterizovaný, je nutné skladovat otevřené balení Aloe Verum sirupu v ledničce.

Aloe Verum Premium
  aloe vera gel v receptu

Aloe Verum Premium, který je vyroben pouze z organicky pěstovaných bio rostlin aloy pravé procesem lisování obsahuje ve velkém množství polysacharidy. V jednom litru se jich podle výzkumu madridské univerzity v Alcalá nachází 11 000mg.Úspěšně zmírňují záněty trávicí soustavy, upravují pohyb střev, stimulují makrofágy, které ničí rakovinové buňky. Aloe Verum Premium gel z aloy pravé je superpotravina, plnohodnotná strava, ve které naleznete sedm z osmi esenciálních aminokyselin. Je bohatý na antioxidační vitaminy A, C a E a na vitamin B, který posiluje imunitní systém a zlepšuje látkovou výměnu. Dále obsahuje draslík, který snižuje krevní tlak a ochraňuje buňky; chlor, hořčík, mangan, chrom, zinek a železo. Díky lipáze a amyláze zlepšuje látkovou výměnu, deriváty antrachinonů, které mají protirakovinné účinky, upravují trávení a detoxikují organismus. Ničení bakterií zajišťuje Aloe emodin a manosa a ničení škodlivých hub zajišťují bílkoviny.

Aloe Verum Premium gel z aloy pravé díky velkému množství obsahu polysacharidů účinně zmírňuje záněty trávicí soustavy, upravuje pohyb střev, zmírňuje nadýmání a změkčuje stolici. Je vhodný i v případě bakteriální a houbovité nákazy a při poruchách látkové výměny. Posiluje imunitní systém, pomáhá nastavit správnou hladinu cholesterolu a krevní tlak, čímž pomáhá předcházet onemocněním srdce a cévní soustavy. Podporuje organismus v boji proti rakovině, detoxikuje střeva, játra a lymfatickou soustavu. Používáme ho proti ledvinovým kamenům, zánětu zubních ložisek a diabetu 2. typu. Ošetřuje onemocnění kůže, zvláště ekzémy, lupénku a vyrážky.

Aloe vera (Aloe barbadensis var. Barbadensis Miller), 99,5% ovocná šťáva s dužinou, regulátor kyselosti (kyselina citronová), konzervační látky (ve vinařství používaný sorban draselný).

Podporuje trávení, zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu.
Jednu odměrku / 20 ml Aloe Verum Premium rozmíchejte v 3 dl čisté vody, můžeme dochutit čerstvou citronovou šťávou.

Aloe Verum Premium je přírodní výživový doplněk, který můžeme zahrnout do každodenního jídelního lístku a používat neustále.

Viděli jste už náš recept? Viděli jste už náš recept?
Tipy a recepty na použití ve formě chutných nápojů a dezertů, abyste znásobili příjem minerálních látek a vitaminů!

Ostatní kupují i toto:

Superpotraviny blog: