Doprava:
Konečná částka:
(Dohromady výrobek/výrobků v košíku)
Pokračovat v nákupu Objednávka

Kromě si naši zákazníci objednali:

Šípkový prášek, organický
320 Kč / kus
Balení: 225 g
dávka dostačující na 30 den/dny
kontrolovaná, organická složka
60 denní záruka vrácení peněz

Šípkový prášek, organický

Obsah vitamínu C v moučce ze šípků je padesátkrát větší než v citronech, co ve velké míře pomáhá k tomu, že konzumace přispívá k nejúčinnějšímu vstřebávání minerálních látek- zejména železa. Díky vitaminu C se prášek ze šípků úspěšně aplikuje při léčbě a prevenci onemocnění dýchacích cest a virových onemocnění, chrání před infekčními onemocněními- formou roztoku se účinně používá k léčbě infikovaných ran-, snižuje příznaky, které jsou způsobeny stresem.

Proč je Coesam prášek ze šípků nejlepší na trhu?

 • Naši moučku vyrábíme pouze a jedinečně ze šípkové růže AP-4, která je tříděná v laboratořích a která se pěstuje v horách jižní Chile 100% organicky
 • Původ a bio produkce použitých plodů šípků AP- 4 je dokázaná a zadokumentovaná
 • Jižní Chile poskytuje dokonalé podnebí pro naši úrodu a díky tomu je prémiová kvalita, chuť i aktivní blahodárné účinky plodů výjimečně garantovaná

složky nejsou geneticky modifikovány

320 Kč / kus

Výrobek je momentálně vyprodán.
Payment
 • Popis
 • Recepty
 • Jak funguje
 • Proč by pro Vás mohly být potřebné
 • Složení
 • Použití

Prášek ze šípků Coesam AP-4 se připravuje z plodu Rosa canina (růže šípkové) AP- 4, která je speciální odrůdou růže šípkové Rosa canina L. Sazenice mateřské rostliny AP- 4 se pěstují ve sklenících, a rostou na vlastních plantážích na vulkanické půdě v jižní Chile. Unikátní klimatické podmínky, mnoho slunečních paprsků a studené noci tvoří ideální podmínky pro šípky.
Vlastnosti produktu: bez přídavných látek, 100% přírodní produkt
Vzhled a chuť: pomerančová chuť, nasládlá a mírně kyselá

100% přírodní šípkový prášek:

 • Snižuje zánět (kromě jiného i v případě zánětu kloubů- artritidy)
 • Snižuje frekvenci nachlazení a urychluje léčbu
 • Zlepšuje trávení doplněním vlákniny

Prášek ze šípků Coesam je bohatý na antioxidanty (vitamin C, lykopen, betakarotén, flavonoidy), prokazatelně snižuje zánět, a velkém množství obsahuje vlákninu. Pozitivní účinky šípkového prášku za použití Rosa canina L. dokazuje několik klinických testů, které se v posledních deseti letech objevily ve vědeckých časopisech.

Účinný antioxidant- poskytuje ochranu před rakovinou
Protože prášek ze šípků obsahuje kromě velkého množství antioxidačního vitaminu C také polyfenoly s podobnými účinky, dokáže vázat volné radikály, čím bojuje proti nádorovým onemocněním a onemocněním koronární tepny.

Skutečná vitaminová bomba
Kromě vitaminu C obsahuje prášek ze šípků i velké množství vitaminů B1, B2, P a K, a také organických kyselin a flavonoidů. Vitamin B1 hraje důležitou roli při procesech metabolismu, je nezbytný pro správnou funkci svalů a nervových buněk. Oxidativního metabolismu buněk se zúčastňuje vitamin B2, který přispívá k okysličení sliznice a tkaniv, odbourání mastných kyselin a metabolismu cukrů.
Vitamin P, který patří do skupiny bioflavonoidů, se během vaření a při oxidačních procesech v ovzduší ničí. Jeho přítomnost při vstřebávání a využití vitaminu C je nezbytná. Přichytí se na vnitřních stěnách kapilár, kde vyvíjí protistresový účinek, chrání buňky, účinně snižuje krevní tlak a má antioxidační účinky. Vitamin K podporuje srážlivost krve, posiluje stavbu kostí, a je účinný v boji proti vzniku osteoporózy. Skupina amerických vědců- University of Michigen School of Nursing di Ann Arbor- pod vedením DR. Jane Lukacs, objevila důkazy toho, že nedostatek vitaminu K je příčinou vzniku osteoporózy v období menopauzy. Potřebné množství vitaminu K umožňuje činnost jednoho důležitého proteinu kostního tkaniva- osteocalcinu.

Vhodný i k utišení bolesti
Bolestivé onemocnění jako je osteoartritida (degenerativní onemocnění kloubů) a jeho nesnesitelné bolesti, je velmi těžké utišit. V tomto případě mohou pomoci šípky, které podle uveřejněného článku v odborném časopise Osteoarthritis Research Society International, na základě výzkumu na 287 nemocných, zmírňují bolesti způsobené degenerativním zánětlivým onemocněním.

Složení: Rosa canina L. (cultivar AP-4), šupina šípek prášek ze semínek
Doporučená denní dávka: 5 gramů
Skladování: suché, ne příliš teplé místo
Doba použití: minimálně 2 roky
Balení (šípkový prášek): v sáčcích se systémem ,,zip-lock” v papírových krabicích, uzavíratelné
Hmotnost: 225g
Přípravek neobsahuje známé alergeny.

Nutriční hodnoty ve 100 gramech (výsledky laboratoře Eurofins Steins A/S):
Energie 280 kcal
Tuky 5 g
Nasycené mastné kyseliny 0.4 g
Nenasycené mastné kyseliny (omega-3 a omega-6 mastné kyseliny) 3.7 g
Uhlohydráty 29 g
Cukry 21 g
Vláknina 5 g
Sůl 10 mg

Mikrobiální vyšetření a vyšetření těžkých kovů (výsledky laboratoře Eurofins Steins A/S):
Úplné aerobní množství: 1000/g Moulds nízké AW 250/g Droždí nízké AW 70/g E. coli neg /1 g Salmonela neg/25 g Enterobacteriaceae neg/1 g
Kadmium (Cd) < 0,01 mg/kg Ortuť (Hg) < 0,005 mg/kg Olovo (Pb) < 0,05 mg/kg

Superpotraviny návod k použití Smíchejte 1-2 čajové lžičky prášku v 300ml (3dl) tekutiny. Tato tekutina může být koktejl, mléko, ovocná šťáva nebo i jogurt, ale můžete ho také přimíchat ke svému rannímu müsli nebo dezertu. Neváhejte, a bez obav vyzkoušejte i vlastní recepty nebo je klidně kombinujte s jinými superpotravinami!

Užívání doplňků výživy nenahrazuje pestrou zdravou stravu a pravidelný pohyb. Výsledky mohou být u jednotlivců rozdílné a nejsou zaručeny.

Udělejte si svůj „milkshaky“ a „smoothie“ ještě zdravější přidáním šípkového prášku.

Ovocné koktejly

Jednu nebo více superpotravin můžete přimíchat k polotovaru nebo doma vyrobenému ovocnému koktejlu.
K svojí superpotravině přidejte mléko, sojové mléko, rýžové nebo mandlové mléko, a obohaťte nějakým ovocem, například banánem, sušenými bobulemi, a mixujte asi jednu minutu. Podle chuti můžete osladit medem nebo stévií. Buďte kreativní a experimentujte: připravte si svoje koktejly ze superpotravin , které Vaše tělo potřebuje. Přidejte vždy takové množství mléka nebo ovocné šťávy, aby z vybraného prášku superpotraviny vznikla tekutina přiměřené konzistence.
Nezapomeňte! Pijte dostatečné množství tekutin, aby vhodné superpotraviny mohli vyvinout svoje detoxikační účinky.

Doufáme, že naše tipy probudily Vaši fantazii a i Vy vyzkoušíte naše SUPER GREENS recepty. Zaručujeme Vám, že chuť produktů SUPER GREENS SYMBOL bude příjemná i tehdy, pokud je budete pít samostatně a i tehdy, pokud budete mít chuť experimentovat a smíchat je s jinými složkami!

Další recepty

Jako přirozený rostlinný doplněk stravy se doporučují superpotraviny, které je třeba pravidelně užívat a zařadit je do každodenního jídelníčku. Tím můžete zajistit pro organismus příjem dostatečného množství minerálních látek a vitaminů přirozenou cestou.

Viděli jste už náš recept? Viděli jste už náš recept?
Tipy a recepty na použití ve formě chutných nápojů a dezertů, abyste znásobili příjem minerálních látek a vitaminů!

Ostatní kupují i toto:

Superpotraviny blog: