Doprava:
Konečná částka:
(Dohromady výrobek/výrobků v košíku)
Pokračovat v nákupu Objednávka

Kromě si naši zákazníci objednali:

Přístroj Vitamilk- automatický výrobník rostlinného mléka
Přístroj Vitamilk- automatický výrobník rostlinného mléka Přístroj Vitamilk- automatický výrobník rostlinného mléka Přístroj Vitamilk- automatický výrobník rostlinného mléka Přístroj Vitamilk- automatický výrobník rostlinného mléka Přístroj Vitamilk- automatický výrobník rostlinného mléka Přístroj Vitamilk- automatický výrobník rostlinného mléka
3 520 Kč / kus
doprava zdarma
8 předvolených funkcí
jednoduchá obsluha
rychlá doba přípravy
objem zásobníku 1,3 litry
60 denní záruka vrácení peněz

Přístroj Vitamilk- automatický výrobník rostlinného mléka

Vitamilk - automatický výrobník rostlinného mléka doporučujeme především pro osoby s alergií na mléčné bílkoviny a s intolerancí na laktózu, ale velké popularitě se těší i mezi zastánci zdravého životního stylu. S tímto estetickým přístrojem si i Vy doma můžete snadno a rychle připravit různá rostlinná a obilná mléka. Výrobník dokáže vyrobit najednou více než 1 litr mléka, které Vás vyjde na zlomek ceny mléka koupeného v obchodě. Navíc si můžete být 100 % jistí, co mléko obsahuje a takto budete mít doma vždy čerstvé mléko zaručeně bez konzervačních látek a jiných přísad.

3 520 Kč / kus

Výrobek je momentálně vyprodán.
Payment
 • Údaje
 • Návod na použití

Vlastnosti

 • Výkon: 110 W
 • Objem nádoby: 1,3 litry
 • Hmotnost: 3 kg
 • Barva: šedá
 • Délka káblu: 1 m
 • Není možné umývat v myčce na nádobí
 • Přísavky na dně přístroje
 • Záruka: 2 roky

Návod na použití:

Nejdříve se rozhodněte, jaký druh mléka chcete připravit, vložte ingredience, vyberte správný program a domácí rostlinné mléko máte hotové přibližně za 20-25 minut. Připravené mléko přeceďte přes sítko (které je obsahem balení), můžete osolit, dochutit medem, skořicí nebo jiným kořením.

Výrobník má 8 funkcí

 1. Nutriční pasta: (Nutrient Paste) Pro výrobu výživné nutriční pasty/kaše (pyré- pomazánky) z bobů nebo z rýže, vhodné i k přípravě dětské kaše. Během programu se ingredience krátce pomelou a pomalým vařením dosáhneme výbornou symbiozu chutí.
 2. Kukuřičné smoothie (Corn Juice): Program na výrobu ovocného a zeleninového smoothie. Pomocí tohoto programu můžete bez vaření připravit výborné čerstvé pokrmy a nápoje.
 3. Ovesná kaše/polévky: (Nutrient Porridge): Pro výrobu ovesné kaše a polévek - tento program umožňuje připravit vařením rostlinné kaše, krémové polévky a husté nápoje s využitím obilovin a jejich směsí.
 4. Krájení ovoce: (Fruit Blending): Program bez vaření, pouze funkce krájení, bez zahřívání. Ideální pro výrobu ovocných polévek a smoothies.
 5. Suché boby: (Dry Bean): Pro výrobu rostlinného mléka ze suchých bobů.
 6. Předmočené boby: (Soaked Bean): pro výrobu rostlinného mléka z bobů, které už byly předem namočeny.
 7. Obilninové mléko: (Cereal Milk): Pro výrobu obilninového mléka s použitím různých druhů bobů.
 8. Mungo/fazole:(Mung/Red bean): Pro použití mungo fazole nebo jiné fazole (např. červené).

Jednotlivé programy trvají 20-25 minut, kromě funkce Fruit Blending, která trvá pouze 2 minuty.

Ostatní kupují i toto: