Doprava:
Konečná částka:
(Dohromady výrobek/výrobků v košíku)
Pokračovat v nákupu Objednávka

Kromě si naši zákazníci objednali:

Kvalita & Záruka

Základ našeho obchodu: drobní pěstitelé

DrNatura-supergreens klade velký důraz na význam superpotravin. Jsme přesvědčeni o tom, že prostřednictvím potravin se člověk dostane do přímého kontaktu s matkou přírodou, která nám poskytuje domov, ošacení a výživu. Za to vše, se jí můžeme odvděčit tím, že budeme podporovat farmy v místní, regionální i globální úrovni. Obchodní řetězec „Z farmy na trh“ zabezpečuje organické, zdravé a trvanlivé suroviny pro naše spotřebitele.

Superfood pšeniceDrNatura-supergreens je zakladatelem rodiny produktů Green Symbol®. S našimi nejlepšími pěstovateli pšenice, ječmene, vojtěšky a ovsa jsme uzavřeli spolupráci, díky které probíhá sklizeň obilnin chudých na gluten ve vrcholovém stádiu jejich vývoje a pod mimořádnou kontrolou. V zájmu zachování enzymatických činností probíhá po té sušení při nízkých teplotách.

Navštivte naši interaktivní stránku (již brzy), kde se můžete seznámit s našimi nejvýznamnějšími farmami a jejich zpracovatelskými způsoby.

Co je to vlastně superpotravina?

DrNatura-supergreens nabízí organické čerstvé potraviny a superpotraviny v bio kvalitě. Jsou to přírodní produkty připraveny z různých obilnin, rostlin, řas, semen, bobulí, ovoce a zeleniny, neobsahující chemické látky, postřikové látky, barviva, aromy, konzervační látky ani žádné jiné syntetické nebo umělé přídavné látky.

Jsou bohaté na výživné látky a fytoživiny, na potravinovou vlákninu, omega-3, omega-6 a omega-9 mastné kyseliny, bílkoviny, vitaminy, minerální látky, esenciální aminokyseliny, enzymy, chlorofyl a antioxidanty.

Nejdůležitější vlastností čerstvé potraviny je, že se při své přípravě zahřívá na tělesnou teplotu (max. 40°C). Díky této metodě zůstanou všechny její nenahraditelné komponenty neporušeny a beze zbytku se vstřebají do organismu. Tyto čerstvé potraviny a superpotraviny ztělesňují vyzařující životní sílu.

Aby se tyto příznivé účinky dostaly ke každému, DrNatura-supergreens nabízí nejznámější a nejpoužívanější superpotraviny ve formě prášku nebo semen. Všechny produkty jsou vyrobeny ze surovin výjimečné kvality a jsou organického původu. Z tohoto důvodu jsou superpotraviny stejně dobré jak pro lidstvo, tak pro naši Zemi. Zakoupením superpotravin podporujeme drobné pěstitele a přičiňujeme se o zachování biohospodářství. A co je nejdůležitější, příznivé účinky superpotravin jsou určeny bez rozdílu každému.

Výroba superpotravin

Superfood mišpuleVšechny naše produkty vznikají svědomitou prací šikovných rukou, při dodržování nejpřísnějších předpisů, v závodech postavených speciálně na tento účel. Produkty DrNatura-supergreens jsou každý den čerstvě připravované. K našemu spotřebiteli se zabalené dostanou nejpozději v průběhu několika týdnů po jejich výrobě.

Navštivte naši stránku Závodní zpracování (již brzy), kde se můžete seznámit s našimi výrobními závody. Složení výživového doplňku Green Symbol® obsahuje několik živin: organické zelené rostliny, zdravé léčivé rostliny a bylinky, přírodní koncentráty jídel, ovoce a zeleninu bohaté na antioxidanty.

Tuto směs optimální chuti bohatou na antioxidanty jsme sestavili na základě tajného receptu. Zpracovatelský postup mražení a sušení, kterým dokážeme zachovat stupeň účinnosti všech složek a zlepšit požitek chuti výživového doplňku a zvýšit koncentraci vzácných živin, jsme si dali patentovat.

Vznikl skutečný dietetický zázrak, který nám umožní, abychom si potřebnými látkami a antioxidanty doplnili naši stravu. Při tvorbě tohoto výživového doplňku stravy jsme spolupracovali s uznávanými odborníky na dietetiku.

 

Osvědčení a ověření

Osvědčení kvalityNaše produkty byly uznány předními odbornými ústavy - Kontrola organičnosti, Úřad kontroly kvality, Bez GMO projekt - jako organické a bez GMO. Navštivte naši stránku Osvědčení, kde naleznete kompletní seznam produktů s osvědčením.

Další ochrana kvality

RukaPo výběru pěstitele se surovina dostane k výrobci, kde je důkladně zkontrolována: přijde na řadu i přísná COA kontrola. Je to testování, které vyhovuje požadavkům veřejného zdravotnictví EU, zaměřené na mikrobiologické organismy (kvasinky, E.coli, salmonelu a bakterie, plísně a jiné houby) a na těžké kovy (arzen, olovo, rtuť, hliník atd.).

Odebrané vzorky výrobce uskladní a na základě těchto vzorků se dá kdykoli určit kvalita surovin použitých ve výrobě. Během výroby se suroviny neustále kontrolují s cílem zbavení se cizích látek. Následně pečlivě odměří potřebné množství, vloží do nádob na míchání a hotový produkt zabalí.

Posledním krokem je testování konečného produktu COA kontrolou a vyhodnocení výsledků. Při dodání produktů do našich skladů probíhá náhodná kontrola hmotnosti, poměru složení směsi a štítků.

Co znamená GMP?

GMP je zkratka anglického Good Manufacturing Practice (Správná výrobní praxe). Jde o výrobní a kontrolní proces, který zaručuje kvalitu výrobků. Ve Spojených státech za předpisy GMP odpovídá Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA).

Níže uvádíme jeden z předpisů GMP, který se vztahuje na suroviny a výrobu:

1. Suroviny

Kritéria:

a. Suroviny a balící materiály je třeba vhodně skladovat a vhodně s nimi manipulovat, dohlížet na to, aby se nepomíchali, aby byly chráněny před mikroorganismy a jinými chemikáliemi a aby nebyly vystavovány vlivům tepla, chladu, slunce a páry.

b. Zásobníky surovin musí být uzavřeny, produkty balené do sáčků a krabiček nesmí být skladovány na zemi.

c. Zásobníky surovin musí být vhodně označeny štítky a na štítku musí být uvedené jméno, identifikační číslo a kontrolní stav.

d. Ze surovin je nutné odebrat vzorky a testovat / kontrolovat je během výroby s cílem zbavit je prachu, mikroorganismů a jiných cizích látek, jakož i v zájmu vyloučení možnosti padělání konečných produktů. Se zvláštním ohledem na látky zvířecího a rostlinného původu a na ty kosmetické látky, které jsou ve spojení se studeným výrobním procesem.

e. S látkami, které neodpovídají očekávaným požadavkům, je nutné vhodně zacházet, a zabránit tomu, aby byly použity v kosmetickém průmyslu.

Co znamená 100 % záruka vrácení peněz

/Data/cz/page/superfood-kvalita.pngJsme si jistí, že s našimi výrobky budete spokojeni a s jejich pomocí budete žít zdravější život. Z tohoto důvodu nabízíme na každý z nich 100% záruku okamžitého vrácení peněz.

Postup při uplatnění záruky:

1) Prosím, kontaktujte naší kancelář na telefonním čísle +420 24 601 9655 a nahlaste vrácení zboží.

2) Výrobek Supergreens ze kterého jste použili pouze 1/3*, pečlivě zabalte, přiložte doklad o nákupu a pošlete do 60** dnů na následující adresu:

1 Brook avenue, Wembley HA9 8PH, London, UK

- Pokud jsou ⅔ výrobku ještě nepoužité, vrátíme Vám celou sumu Vašeho nákupu***

* Kvůli opětovnému zneužití je nezbytné, aby větší část výrobku byla pro uplatnění záruky v celku.

** Doba nákupu je totožná s datumem dodání výrobku Supergreens.

*** Náklady na dopravu bohužel nemáme možnost uhradit.

DrNatura-supergreens si vyhrazuje právo odmítnout vrácení peněz v případě, že vrácený SuperGreens neodpovídá výše uvedeným požadavkům.

Superpotraviny blog: