Doprava:
Konečná částka:
(Dohromady výrobek/výrobků v košíku)
Pokračovat v nákupu Objednávka

Kromě si naši zákazníci objednali:

DrNatura Supergreens

Účinky superpotravin | Proč jsou DrNatura Supergreens jedinečné?

Stále častěji slýcháváme o tom, že konzumací superpotravin může být náš život zdravější a delší. Co jsou to vlastně superpotraviny a proč bychom si je měli vybrat mezi plnohodnotnými produkty DrNatura Supergreens.

Zdravá výživa je základem prevence vzniku různých onemocnění. Zároveň však pomáhá i v tom, abychom už vzniklé těžkosti odstranili nebo je alespoň zmírnili. Pokud budeme konzumovat vhodné potraviny, s velkou pravděpodobností se vyhneme obezitě, budeme se cítit lépe, udržíme si déle svou duševní a fyzickou aktivitu - náš život bude vyrovnanější. K tomuto přispívají superpotraviny, pomocí kterých bude změna životosprávy ještě účinnější: rychle a téměř okamžitě zlepší kvalitu našeho života.

Proč superpotraviny?

Při zaslechnutí slova „superpotraviny“ se může zdát, že se jedná o nějaké nedostupné, futuristické potraviny, které si mohou dovolit pouze ti nejbohatší. Naštěstí, o tomto vůbec není řeč: superpotraviny nebo jiným názvem superjídla (anglicky superfood) jsou všechny přírodní potraviny, které ve velké koncentraci obsahují různé druhy živin v přírodní formě, které jsou nezbytné pro lidský organismus. Patří sem kromě jiného minerální látky, vitaminy, stopové prvky, enzymy, esenciální aminokyseliny, antioxidanty a nenasycené mastné kyseliny.

Právě proto, jsou superpotraviny ideálním základem zdravé diety, protože potřebné živiny organismu dopřejeme nejsnadněji právě pomocí nich. Další výhodou superpotravin je, že je nemusíme konzumovat ve velkém množství, aby mohly svůj blahodárný účinek plně vyvinout nebo aby udržely potřebnou hladinu živin.

Mezi superpotraviny patří zejména luštěniny, zelená listová zelenina, citrusy a ovoce červené barvy, dále řasy (spirulina, chlorela), houby (např. shiitake, lingzhi), ryby (losos), celozrnné obiloviny a olejnatá semínka. Za superpotraviny se kvalifikují i koření a bylinky.

DrNatura Supergreens: optimální řešení

Konzumací superpotravin se můžeme snadno dostat k živinám, které zajišťují celkový dobrý zdravotní stav. Může se však stát, že nemáme k dispozici dostatek potřebných superpotravin: například jednoduše proto, že zrovna není jejich sezóna nebo i proto, že skutečně účinné (bio) produkty bez chemikálií je všeobecně těžké “sehnat”. Ze superpotravin stačí skutečně konzumovat menší množství na příjem předepsané potřebné denní dávky živin, může se však stát, že jich nebude stačit několik kousků nebo množství malého talířku. Nezapomeňme připomenout ani to, že kvůli jejich chuti nebo konzistenci ne všechny obsazují první místa v žebříčku popularity, stačí si vzpomenout na jinak velmi zdravou kapustu nebo řasy.

Ani v těchto případech si nemusíme superpotraviny odříkat, protože máme k dispozici produkty Drnatura Supergreens: výtažky a prášky prémiové kvality se vyrábějí z nejkvalitnějších surovin, a proto si zachovaly všechny blahodárné účinky čerstvých potravin.

Výhody produktů DrNatura Supergreens:

Všechny produkty DrNatura Supergreens jsou plnohodnotné potraviny. Vyrábějí se nejmodernějšími metodami, které jsou zárukou toho, že všechny doplňky stravy obsahují stejné množství složek, jako superpotravina, ze které je vyrobena. Koncentrace živin v produktech Drnatura Supergreens je mimořádně vysoká, a proto z nich stačí užít malé množství.

Superpotraviny blog: