Konečná částka:
Dohromady výrobek/výrobků v košíku
Pokračovat v nákupu Objednávka

Kromě si naši zákazníci objednali:

Naše produkty

Proč jsou organické superpotraviny důležité?

Čerstvé potraviny a superpotraviny z DrNatura-supergreens jsou organické a v bio kvalitě. Jsou to čisté přírodní potraviny, které jsou připraveny z různých obilnin, rostlin, řas, semen, bobulí, ovoce a zeleniny. Neobsahují žádné chemické látky, postřikové látky, barviva, aromy, konzervační látky ani žádné jiné syntetické nebo umělé přídavné látky.

Svým obsahem jsou bohaté na výživné látky a fytoživiny, na potravinovou vlákninu, omega-3, omega-6 a omega-9 mastné kyseliny, bílkoviny, vitaminy, minerální látky, esenciální aminokyseliny, enzymy, chlorofyl i antioxidanty.

Nejdůležitější vlastností čerstvých potravin je, že se při své přípravě zahřívají na tělesnou teplotu (max. 40°C). Díky této metodě zůstanou všechny jejich nenahraditelné komponenty neporušeny a bez zbytků se vstřebají do organismu. Čerstvé potraviny a superpotraviny jsou zosobněním vyzařující životní síly.

Aby tyto příznivé účinky mohl vyzkoušet každý, nabízí DrNatura-supergreens nejznámější a nejvíce používané superpotraviny ve formě prášku nebo semen. Všechny produkty jsou vyrobeny ze surovin výjimečné kvality a jsou organického původu. Z tohoto důvodu jsou superpotraviny stejně tak dobré pro lidstvo i pro naši Zemi. Koupí superpotravin podporujeme drobné pěstitele a pomáháme tak zachování biohospodářství. Nejdůležitější je, že příznivé účinky superpotravin jsou zde pro každého.

Přístroj Vitamilk- automatický výrobník rostlinného mléka
Přístroj Vitamilk- automatický výrobník rostlinného mléka

Vitamilk - automatický výrobník rostlinného mléka doporučujeme především pro osoby s alergií na mléčné bílkoviny a s intolerancí na laktózu, ale velké popularitě se těší i mezi zastánci zdravého životního stylu. S tímto estetickým přístrojem si i Vy doma můžete snadno a rychle připravit různá rostlinná a obilná mléka. Výrobník dokáže vyrobit najednou více než 1 litr mléka, které Vás vyjde na zlomek ceny mléka koupeného v obchodě. Navíc si můžete být 100 % jistí, co mléko obsahuje a takto budete mít doma vždy čerstvé mléko zaručeně bez konzervačních látek a jiných přísad.

Green Icon®
Green Icon®
90ks

Green Icon® je vysoce kvalitní výtažek ze superpotravin, který se rychle vstřebává a obsahuje to nejlepší z 25 druhů ovoce a zeleniny. V přirozené formě obsahuje kyselinu listovou, selen, železo a vitamin B12 a mnoho dalších vitaminů a minerálních solí, které se rychle vstřebávají a je zdrojem fytoživin. Zajistí přísun živin do krve a buněk, co je pro organismus přirozenou vitaminovou bombou. Tím zvyšuje energii a vitalitu člověka a zlepší jeho celkový zdravotní stav. (Ve formě kapslí)

Podobně jako přírodní výživové doplňky, se vyplatí neustále konzumovat i superpotraviny a přidat je do každodenního jídelního lístku. Můžeme takto zajistit pro organismus stálý přísun potřebných minerálních látek a vitaminů přírodním způsobem.

Řasa Spirulina prášek, organický 100%
Řasa Spirulina prášek, organický 100%
200g

Spirulina je jednobuněčná, sladkovodní řasa mikroskopické velikosti, která obsahuje jednoduché vstřebatelné základní živiny a fytoživiny v přírodním stavu. Je bohatá na minerální látky a vitaminy, denní doporučená dávka je 600- 900 miligramů. Je skvělým výživovým doplňkem při hubnutí a dietách. (Ve formě organické moučky.)

Podobně jako přírodní výživové doplňky, se vyplatí neustále konzumovat i superpotraviny a přidat je do každodenního jídelního lístku. Můžeme takto zajistit pro organismus stálý přísun potřebných minerálních látek a vitaminů přírodním způsobem.

Prášek z hroznových jadérek, organický, 100%
Prášek z hroznových jadérek, organický, 100%
200g

Prášek z hroznových jadérek disponuje všemi blahodárnými složkami hroznů a vlastnostmi, které chrání naše zdraví. Ve velkém množství obsahuje antioxidanty, díky kterým má prášek z hroznových jadérek skvělé protizánětlivé účinky a přispívá k prevenci a léčbě nádorů určitého typu, zejména nádorů rakoviny prostaty, kůže, tlustého střeva nebo rakoviny prsu. Čistí krev, zlepšuje krevní oběh, upravuje krevní tlak, snižuje hladinu cholesterolu. Protože zvyšuje zpracování jedlých tuků, používáním prášku z hroznových jadérek bude dieta účinnější a dosažení plochého břicha bude rychlejší. Posiluje zrak, díky množství resveratrolu podporuje proces redukce vrásek, zpevňuje pokožku a urychlením odbourávání glukózy hraje důležitou roli při prevenci cukrovky 2 typu.

 Antioxidační bomba – Budu fit a plný energie!
Antioxidační bomba – Budu fit a plný energie!

Je Vaše pleť suchá a vybledlá? 
Tento balíček má na pokožku obzvláště dobrý účinek, a kromě jiného pomáhá udržovat i její mladistvý vzhled! Pokud je vašim hlavním cílem prevence onemocnění, potom je skvělým výběrem přesně toto! 

Energetická bomba –  Chci se cítit co nejlépe!
Energetická bomba – Chci se cítit co nejlépe!

Máte potíže s ranním probouzením? "Super ovoce a super léčivé rostliny” Zvyšte svou energetickou hladinu, harmonizujte a detoxikujte svůj organismus dvěma vynikajícími produkty! Výtažek z acai díky vysokému obsahu vlákniny poskytuje pocit nasycení a energizuje. Aloe vera poskytuje pro organismus kompletní ochranu. Začněte den s energií!

Všehoj bomba – Chci se očistit a posílit!
Všehoj bomba – Chci se očistit a posílit!

Nemáte na nic chuť ani sílu? "Léčivé rostliny a zelenina tisíce tváří.” Jejich kombinace zvyšuje vitalitu. Posilují organismus a následně zlepšují celkový pocit pohody. Harmonizují imunitní systém a čistí játra.

Preventivní bomba – Nechci žádné problémy!
Preventivní bomba – Nechci žádné problémy!

Nejúčinnější kombinace na prevenci. Účinné látky 25 druhů ovoce a zeleniny v kombinaci s vysokým antioxidačním a protirakovinným účinkem acai.

Bomba 240+25 – Do toho!
Bomba 240+25 – Do toho!

Jste neustále unaven/a? Překypující zdraví! Aloe vera (více než 240 účinných látek) a Green Symbol (25 druhů ovoce a zeleniny) - díky jejich kombinaci se Váš organismus maximálně dobije.

Imuno bomba – Je mi dobře, ale chráním se!
Imuno bomba – Je mi dobře, ale chráním se!

Kombinace 25 druhů ovoce a zeleniny doplněná o šípky s vysokým obsahem vitaminu C. Zaručený úspěch při posílení imunitního systému.

SuperGreens​
SuperGreens​
produkt

Mikroskopická řasa spirulina je skutečná proteinová bomba, která obsahuje esenciální aminokyseliny nezbytné pro lidský organismus. Její pozitivní účinky skvěle doplňuje řasa chlorella, která je jednou z nejkomplexnějších přírodních zdrojů živin, má výjimečně vysoký obsah chlorofylu, je bohatá na vlákninu, vitaminy a minerály. Kombinované použití spiruliny a chlorelly pomáhá rychleji obnovit imunitní systém, optimální fungování srdce a trávicího systému. Kromě toho příjem řas přispívá k prevenci rakoviny, detoxikaci a zajišťuje dokonalou detoxikaci a alkalizaci organismu.

POWER 100 – Chci maximální energii!
POWER 100 – Chci maximální energii!

Nemáte na nic náladu ani sílu? Pokud chcete dosáhnout 100% dobití, potom tento balíček převyšuje všechny Vaše představy. Z hlediska obsahu účinných látek - vitaminů, minerálních látek a stopových prvků můžete dát svému organismu maximum.

Superproteiny
Superproteiny
balení

Mezi superpotravinami vynikají svým extrémním obsahem proteinů chia semínka (šalvěj španělská) a bobule acai (acai berry). Sto gramů bobulí acai obsahuje více proteinů než jedno vejce, přičemž jsou z padesáti procent tvořeny z vlákniny a obsah antioxidantů je také velký. Podobnými vlastnostmi disponují i chia semínka, kterých dvacet procent tvoří bílkoviny, čím jsou významnějším zdrojem bílkovin než pšenice, ve velkém množství obsahují vitaminy A, E, C, B1 a B2, kyselinu listovou, železo a antioxidanty. Jejich obsah omega-3 mastných kyselin je vyšší než v mořských rybách.

SuperDetox
SuperDetox
balení

Prášek z ječmenné trávy, který je připraven výhradně z čerstvé ječmenné trávy, bez přídavných látek, má všechny pozitivní vlastnosti rostliny, které přispívají k ochraně zdraví. Je velmi bohatý na živiny, zejména na vitamin C, vitamin B, železo a vápník, obsah bílkovin je více než 50%. Je silný antioxidant, zlepšuje trávení, pomáhá v prevenci a léčbě onkologických onemocnění, a pomáhá při detoxikaci organismu. Podobné vlastnosti má i 100% přírodní produkt, prášek z organické pšeničné trávy, který je bohatým zdrojem vitaminů a minerálních látek, je účinný detoxikant, obnovuje acidobazickou rovnováhu organismu, posiluje imunitu, přispívá ke zdraví pokožky a nahradí vitamin B12, který chybí ve vegetariánské stravě. Pokud prášek z ječmenné a pšeničné trávy používáte dohromady, přispějete ještě více k ochraně Vašeho zdraví.

Immun Extra
Immun Extra
balení

Na výrobu gelu Aloe Verum Premium a sirupu Aloe Verum Classicum se používá pouze bio Aloe vera, která se pěstuje ve španělském Cártama (číslo certifikátu: CAAE-8149).Jelikož naše produkty neprocházejí tepelnými úpravami - přesto, že během pasterizace se na teplo citlivé složky mohou poškodit, 95 procent přípravků Aloe vera prochází tepelnou úpravou -, disponují všemi užitečnými vlastnostmi rostliny Aloe vera a obsahují v sobě všechny její blahodárné účinky. To vše v koncentrované, pro organismus nejlépe zpracovatelné formě. Při užívání obou přípravků současně se účinky bio Aloe vera ještě více projeví!

Aloe Verum Premium a Aloe Verum Classicum nemají žádné známé vedlejší účinky, jsou přirozeným doplňkem stravy, můžete je užívat bez omezení a mohou se proto stát přirozenou součástí každodenního jídelního lístku.

Alkalizující kúra
Alkalizující kúra
kúra

„Tento produkt není řešením na všechny problémy: kúra, která se skládá z několika produktů, zaručuje neúčinnější řešení!"

Alkalizující kúra je sestavena ze tří různých, navzájem se podporujících produktů.
Pokud se hodnota pH naší krve pohybuje na hranici 7,35- 7,45, je tedy mírně zásaditá, výrazně klesá šance na vznik chronických onemocnění. Naproti tomu je překyselení (acidóza) spojené s mnoha nepříjemnými příznaky a po určité době může způsobit vážná onemocnění. Proto je velmi důležité, abychom udržovali, případně navrátili našemu organismu acidobazickou rovnováhu, čeho můžeme docílit dodržováním zdravé životosprávy a správného stravování i alkalizující kúrou Green Symbol®.

Alkalizující kúru se doporučuje v zájmu udržení zdravé acido-bazické rovnováhy organismu absolvovat každého půl roku.

Lymph Natural
Lymph Natural
balení

Výživový doplněk LymphActive® efektivně a šetrně pročišťuje lymfatický systém. Obsahuje velké množství proteolytických enzymů, betaglukanu, extrakt jablečníku obecného, zinek a měď. Díky těmto složkám zprůchodňuje lymfatické cévy, zbavuje lymfatické cévy a lymfatické uzliny odpadu, obnovuje činnost lymfatického systému. Účinně posiluje imunitní systém, díky svým antioxidačním složkám na sebe váže volné radikály způsobující záněty, rakovinu nebo srdečně cévní onemocnění a je vhodný i pro ošetření pomerančové kůže. Příznivé účinky LymphActive® zesílí a doplní výživový doplněk Green Icon®, který obsahuje superpotraviny skvělé kvality, mezi jinými koncentrovaný výtažek z řas chlorelly a spiruliny. Posiluje imunitní systém, má protizánětlivé účinky, účinně detoxikuje a výborně alkalizuje. Jeho antioxidační složky přispívají k předcházení a léčbě nádorových i srdečně cévních onemocnění. Výtažky superpotravin obsažené ve výživovém doplňku Green Icon® zajistí pro organismus životně důležité živiny, vitaminy, aminokyseliny, minerální látky a bílkoviny. Jeho užívání nastartuje a dodá energii celému tělu.

Acai bobule prášek, organický, 100%
Acai bobule prášek, organický, 100%
100g

Acai bobule jsou drobné tmavofialové bobule s exotickým jménem, rostoucí na vysokých palmách v oblastech Střední a Jižní Ameriky. Obsahují málo cukru a vysoký podíl vlákniny a řadíme je mezi superpotraviny. Jsou bohaté na živiny a obsahují mnoho vitaminů, minerálních látek a stopových prvků. Jako jeden z největších antioxidantů v přírodě přispívají k předcházení zánětlivých a nádorových onemocnění (formou organické moučky) a podle výzkumů acai bobule podporují zdravé fungování trávicí soustavy.

Podobně jako přírodní výživové doplňky, se vyplatí neustále konzumovat i superpotraviny a přidat je do každodenního jídelního lístku. Můžeme takto zajistit pro organismus stálý přísun potřebných minerálních látek a vitaminů přírodním způsobem.

Řasa Chlorella prášek, organický, 100%
Řasa Chlorella prášek, organický, 100%
200g

Chlorela je sladkovodní řasa, která je díky svému přírodnímu složení jedním z nejkomplexnějších zdrojů živin na světě. Obsah chlorofylu chlorely je nejvyšší mezi známými rostlinami a je taktéž bohatá na vitaminy, minerální látky a rostlinnou vlákninu. (Ve formě organické moučky).

Podobně jako přírodní výživové doplňky, se vyplatí neustále konzumovat i superpotraviny a přidat je do každodenního jídelního lístku. Můžeme takto zajistit pro organismus stálý přísun potřebných minerálních látek a vitaminů přírodním způsobem.

Ječmen v prášku, organický, 100%
Ječmen v prášku, organický, 100%
200g

Ječmenný prášek se získává z čerstvého ječmene. Barley Grass Powder (ječmen v prášku) obsahuje životně důležité látky, je také bohatý na výživné látky a fytoživiny. Pomáhá udržovat správnou hladinu pH v našem organismu. (Ve formě přírodní moučky.)

Podobně jako přírodní výživové doplňky, se vyplatí neustále konzumovat i superpotraviny a přidat je do každodenního jídelního lístku. Můžeme takto zajistit pro organismus stálý přísun potřebných minerálních látek a vitaminů přírodním způsobem.

Pšeničná tráva, organická, 100%
Pšeničná tráva, organická, 100%
200g

Pšeničná tráva se sbírá v době, kdy je rostlina ještě mladá. V tuto dobu má jedinečné složení výživných látek pro optimální fungování našeho organismu. Obsahuje železo, kyselinu listovou, vlákninu a velké množství minerálních látek, vitaminů a fytoživin. (Ve formě přírodní moučky).

Podobně jako přírodní výživové doplňky, se vyplatí neustále konzumovat i superpotraviny a přidat je do každodenního jídelního lístku. Můžeme takto zajistit pro organismus stálý přísun potřebných minerálních látek a vitaminů přírodním způsobem.

Chia semínka / šalvěj španělská, organické
Chia semínka / šalvěj španělská, organické
200g

Chia (španělská šalvěj) je původem z Jižní Ameriky. Její semínka obsahují nejdůležitější živiny v optimálním poměru. V zájmu zachování této životodárné síly DrNatura‎-supergreens nezpracovává chia semínka chemickými ani přídavnými látkami (formou drobných semínek).

Podobně jako přírodní výživové doplňky, se vyplatí neustále konzumovat i superpotraviny a přidat je do každodenního jídelního lístku. Můžeme takto zajistit pro organismus stálý přísun potřebných minerálních látek a vitaminů přírodním způsobem.

Prášek z červené řepy, organický, 100%
Prášek z červené řepy, organický, 100%
200g

Supergreens prášek z červené řepy je 100% čerstvý superpotravinový prášek. Červená řepa (Beta vulgaris) je mimořádně bohatým zdrojem živin a je nejdéle používanou bylinkou v evropském lidovém léčitelství. Je skutečnou superpotravinou, která obsahuje velké množství antioxidačních složek, stopové prvky, vitamin A, B, a C, fosfor, jód, vápník, draslík, hořčík, měď a železo. Jeho antioxidační účinky zvyšuje betakarotén, který je známý jako provitamin vitaminu A, flavonoidy, případně betalain, který je zodpovědný za červenou barvu řepy a které pomáhají při prevenci rakoviny a zmírňují už vzniklé příznaky. Je účinným detoxikantem a podporuje krvetvorbu a účinně se používá při očistě jater.

Konopné semeno, organické
Konopné semeno, organické
200g

Používání konopí a konopného semínka je téměř tak staré jako lidstvo samo a jeho příznivé účinky na zdraví jsou známé už dlouhá tisíciletí. Jedním z jeho nejdůležitějších vlastností je, že v ideálním poměru obsahuje omega-3 a omega-6 nenasycené mastné kyseliny. Tyto není organismus schopen sám vytvořit a přitom jsou velmi důležité, protože ovlivňují fungování imunitního systému a hladinu cholesterolu.

Obsahuje velké množství vlákniny, fosfor, vápník, draslík, hořčík, měď, železo, vitaminy B, C, D a E. Zvlášť bychom měli zdůraznit bílkoviny konopného semínka, které se vstřebávají ve vysokém procentu a značně zvyšují růst svalové hmoty. Díky účinným látkám, které obsahují, disponují konopná semínka velkým množstvím léčivých účinků. Mezi nejdůležitější patří účinky, které posilují imunitu, uklidňující účinky a účinky na zmírnění migrény, kašle, zánětu a tracheitidě. Antioxidanty, které obsahují, přispívají k prevenci nádorových onemocnění, přičemž konopné semínko podporuje fungování mozku a střev a zmírňuje příznaky deprese, Alzheimerovy nemoci a Parkinsonovy nemoci, snižuje krevní tlak a tvorbu žaludeční kyseliny, energizuje a odbouráváním přebytečného tuku a vytvořením pocitu plnosti podporuje snížení hmotnosti.

Je důležité myslet na to, že konopné semínko neobsahuje omamnou látku THC (delta-D-tetrahyd

Maca prášek (kořen Maca), organický, 100%
Maca prášek (kořen Maca), organický, 100%
200g

Maca je drobným kořenem, který se pěstuje už několik staletí domorodci v Andách. Roste pouze v polohách vyšších než 3500 metrů. Před zpracováním kořen maca suší na slunci a následně ho pomelou. 100% přirozený maca prášek je superpotravinou výborné kvality, který v přirozeném stavu obsahuje vápník a železo, případně další živiny, které jsou nezbytné pro organismus. Denní dávka 1,5 - 3 gramy maca prášku podporuje fyzickou a mentální aktivitu, posiluje imunitní systém, dodává vitalitu, obnovuje rovnováhu hormonů, zlepšuje celkovou náladu a zvyšuje libido.

Quinova prášek, organický, 100%
Quinova prášek, organický, 100%
200g

Quinoa je takzvaná nepravá obilovina, která se pěstuje v Jižní Americe už dlouhá staletí. Její chutné a výživné semeno je dokonalým zdrojem bílkovin a obsahuje všechny esenciální aminokyseliny. Obsah bílkovin je ekvivalentní množství proteinů, které se nacházejí v mléce. Ve srovnání s jednotlivými druhy obilovin disponuje quinoa velkým množstvím prospěšných vlastností: je bezlepková, snadno stravitelná, má nízký glykemický index a navíc má velmi příjemnou chuť. Díky velkému množství vláknin a bílkovin, které obsahuje, vyvolává konzumace quinoi pocit nasycení, mohou ji konzumovat osoby, které drží dietu a diabetici. Obsahuje velké množství antioxidantů, posiluje imunitní systém a navíc skvěle alkalizuje. Instantní quinoa prášek Pursana má příjemnou chuť a je snadno rozpustný v tekutinách.

Prášek z hlávkového zelí, organický, 100%
Prášek z hlávkového zelí, organický, 100%
200g

Nízký obsah uhlohydrátů, silný protizánětlivý a antioxidační účinek, velké množství vápníku, vitaminu C, kyseliny listové, betakaroténu, vlákniny, luteinu a esenciálních aminokyselin. 100 gramů pokryje 200% potřeby vitaminů našeho organismu. Toto jsou nejdůležitější vlastnosti kadeřavé kapusty (kadeřávku), která pochází z Malé Asie a kterými disponuje i prášek z kapusty kadeřavé (kadeřávku).

Kapusta kadeřavá (kadeřávek) je skutečná superpotravina, díky svému složení a příznivým účinkům ji nazývají i králem zelené a žluté listové zeleniny. Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a omega-3 a omega-4 mastné kyseliny ve snadno dostupné formě, které chrání zdraví. Prášek z kadeřavé kapusty (kadeřávku) obsahuje více karotenoidů než mrkev. Jeho konzumace přispívá u uchování celistvosti buněk, může redukovat riziko rakoviny, pomáhá udržovat zdraví pokožky a vlasů, chrání DNA a zlepšuje zrak. Účinně podporuje trávení a přirozené spalování tuků, čímž může být spojencem při dosažení plochého břicha. Urychluje vstřebávání vápníku a jeho vlákniny pomáhají při regeneraci střevní flóry.

Kapusta kadeřavá (kadeřávek) je skvělým detoxikantem a kromě toho, že odstraňuje zdraví škodlivé látky, může být balzámem na trávicí problémy, na únavu nebo chronickou bolest hlavy.

Green Symbol®
Green Symbol®
300g

Green Symbol® je vysoce kvalitní výtažek ze superpotravin, který se rychle vstřebává a obsahuje to nejlepší z 25 druhů ovoce a zeleniny. V přirozené formě obsahuje kyselinu listovou, selen, železo a vitamin B12 a mnoho dalších vitaminů a minerálních solí, které se rychle vstřebávají a je zdrojem fytoživin. Zajistí přísun živin do krve a buněk, co je pro organismus přirozenou vitaminovou bombou. Tím zvyšuje energii a vitalitu člověka a zlepší jeho celkový zdravotní stav. (Ve formě prášku)

Podobně jako přírodní výživové doplňky, se vyplatí neustále konzumovat i superpotraviny a přidat je do každodenního jídelního lístku. Můžeme takto zajistit pro organismus stálý přísun potřebných minerálních látek a vitaminů přírodním způsobem.

Aloe Verum Classicum  aloe vera nápoj
Aloe Verum Classicum
  aloe vera nápoj
500ml

Aloe Verum Classicum aloe vera nápoj se vyrábí ručně z bio surovin (číslo certifikátu: ROSM160024). Pěstování použité rostliny aloy pravé (lat. Aloe vera) a také samotná výroba probíhá v organických podmínkách. Patří sem způsob sběru a také to, že slupka listů je odstraňována ručně. Potom následuje lisování za studena, díky čemu už není potřebná tepelná úprava (pasterizace), která ničí velkou část účinných látek.

Aloe Verum Classicum je přírodní výživový doplněk, který můžeme zahrnout do každodenního jídelního lístku a používat neustále.

K nahlédnutí ekologického osvědčení klikněte sem!

Aloe Verum Premium  aloe vera gel
Aloe Verum Premium
  aloe vera
gel
500ml

Aloe Verum Premium aloe vera gel se vyrábí z rostliny aloa pravá (lat. Aloe vera), která se pěstuje pouze ve španělském Cártama za bio podmínek (osvědčení číslo: ROSM160024). Vyloučením tepelného zpracování jsme se snažili zabezpečit Vám co nejhodnotnější nápoj z aloy pravé. Někteří lidé ani nevědí, že důsledkem tepelného zpracování (pasterizace) se může snadno znehodnotit velké množství prospěšných složek. 95% produktů z aloy pravé, které jsou dostupné na trhu, jsou tepelně zpracované. Jelikož sirup Aloe Verum není pasterizovaný, jsou v něm plně zachovány všechny prospěšné vlastnosti přirozené rostliny Aloe pravé - dokonce v koncentrované formě, nejsnáze využitelné pro lidský organismus.

Aloe Verum Premium je přírodní výživový doplněk, který můžeme zahrnout do každodenního jídelního lístku a používat neustále.

K nahlédnutí ekologického osvědčení klikněte sem!

LymphActiveEnzyme Complex
LymphActive
Enzyme Complex
90ks

Výživový doplněk LymphActive® - Enzyme Complex přispívá k účinné a šetrné očistě lymfatického systému. Ve velkém množství obsahuje proteolytické enzymy, beta glukan, výtažek z meduňky lékařské, zinek, měď a Echinaceu purpurovou, díky kterým pomáhá při očistě celého lymfatického systému tak, že podporuje vylučování usazených toxinů z lymfatických cév a uzlin a účinně posiluje imunitní systém. LymphActive® - Enzyme Complex aktivizuje imunitní buňky, díky antioxidačnímu účinku je schopen vázat volné radikály a je vynikající na snížení zánětu.

LymphActive® - Enzyme Complex je přírodní výživový doplněk, který můžeme používat nepřetržitě a přidat ho do našeho každodenního jídelníčku.

Lakmusový papírek
Lakmusový papírek
Lakmusový papírek

V organismu je důležitá správná rovnováha kyselin a zásad v organismu, které změříme snadno podle moči pomocí Indikačních (lakmusových) papírků pH. V případě nesprávné rovnováhy a nesprávného pH nastávají v organismu různé zdravotní problémy. Stačí jedna kapka moči a ihned můžeme určit míru zakyselení organismu. Pokud je organismus zakyselený, barva papírku se změní jen málo nebo se nemusí změnit vůbec. Indikační papírek pH položte na suché místo a vyčkejte několik minut, a následně porovnejte se stupnicí na obale. Ideální pH našeho organismu je v rozsahu 6,5- 7,4 pH.

Shaker mixovací nádoba
Shaker mixovací nádoba
Shaker

GStack kompaktní a tenká nádoba, která zajistí právě tolik prostoru pro Vaši doplňkovou stravu, kolik potřebujete - a velmi důležité je i to, že díky zaobleným hranám GStack neporuší ani vnitřek Vaší kabelky. Chystáte se cestovat? Vezměte si s sebou příruční GStack láhev, do které se pohodlně vejdou potréninkové či super greens výživové doplňky. Takto budete mít každý den svůj regenerační nápoj po ruce.

Maqui ovocný prášek, organický
Maqui ovocný prášek, organický
100g

Ovoce maqui je králem superovoce. Proč? Mezi bobulovými druhy ovoce patří mezi ty, které mají nejvyšší antioxidační kapacitu. Neexistuje žádné jiné ovoce, které je tak bohaté na polyfenoly (zejména antokyany), než je ovoce maqui. Polyfenoly jsou velmi silné antioxidanty, ze kterých jsou nejvíce efektivní a zdravé antokyany. 100 gramů Coesam Maqui prášku obsahuje minimálně 7 000 miligramů polyfenolů a 4 500 miligramů antokyanů. Neexistuje žádný jiný ovocný prášek, který by obsahoval tak velký podíl těchto léčivých složek.

Šípkový prášek, organický
Šípkový prášek, organický
225g

Obsah vitamínu C v moučce ze šípků je padesátkrát větší než v citronech, co ve velké míře pomáhá k tomu, že konzumace přispívá k nejúčinnějšímu vstřebávání minerálních látek- zejména železa. Díky vitaminu C se prášek ze šípků úspěšně aplikuje při léčbě a prevenci onemocnění dýchacích cest a virových onemocnění, chrání před infekčními onemocněními- formou roztoku se účinně používá k léčbě infikovaných ran-, snižuje příznaky, které jsou způsobeny stresem.

Proč je Coesam prášek ze šípků nejlepší na trhu?

  • Naši moučku vyrábíme pouze a jedinečně ze šípkové růže AP-4, která je tříděná v laboratořích a která se pěstuje v horách jižní Chile 100% organicky
  • Původ a bio produkce použitých plodů šípků AP- 4 je dokázaná a zadokumentovaná
  • Jižní Chile poskytuje dokonalé podnebí pro naši úrodu a díky tomu je prémiová kvalita, chuť i aktivní blahodárné účinky plodů výjimečně garantovaná

Již brzy v prodeji!

Superpotraviny blog: