Doprava:
Konečná částka:
(Dohromady výrobek/výrobků v košíku)
Pokračovat v nákupu Objednávka

Kromě si naši zákazníci objednali:

Naše poslání a cíl

Rodiny pozor! Ve světě DrNatura-supergreens děláme vše pro rodinu.

Proč?

Odpověď je jednoduchá: i my jsme rodinný podnik.

Většina našich zaměstnanců jsou také rodiče, kteří vychovávají děti a každý den nám připomínají, že je třeba věnovat pozornost každodenním záležitostem. Mezi jedny z nejdůležitějších patří stravování a přísun výživných látek, které jsou potřebné pro organismus. Jako profesionální rodiče považujeme za svoji povinnost, abychom v oblasti týkající se stravování využili všechny své znalosti ve prospěch rodin.

Naší snahou je, aby byli všechny potřebné výživné látky a živiny dostupné pro každého. Naše výrobky jsou nejenom chutné, ale i zdravé, přírodní a organické a nabízíme je za dostupnou cenu.

Strava podávaná ve školních jídelnách nebo závodních kuchyních nepatří mezi nejzdravější. Zdravé výživě není prospěšný ani dnešní uspěchaný život a ani množství informací, které se na nás valí z médií a v podvědomí nás nutí k výběru nezdravých potravin. Proto je to na nás, abychom si zvolili správně. Naše společnost vyzývá každého ke konzumaci co nejvíce čerstvého ovoce a zeleniny zakoupených na trzích. Tuto možnost bohužel nemá každý, to však není žádný důvod na obavy. Svůj jídelní lístek můžete obohatit o produkty Zelený symbol (Green Symbol®), které jsou připraveny výhradně z přírodních surovin za pomoci přírodních metod. Jejich účinky pocítíte již brzy. Přejeme Vám hodně zdraví!

Naše poslání a cíl

Každý z Vás může pocítit energii společnosti DrNatura-supergreens. Zatímco svět ignoruje dobré zdraví, my se s pomocí hnutí Alkaline snažíme udržovat zdravotní povědomí a zdravý životní styl v každém koutě naší planety. Víme, že uskutečňování hodnotných nápadů nemůže zastavit nic. Byli bychom rádi, kdybyste se i Vy připojili k celosvětovému šíření filozofie "Jednoduché zdraví".

Naše poslání:

Posláním DrNatura-supergreens je šíření a uplatňování filozofie "Jednoduché zdraví". Je všeobecně známé, že organismus, který je překyselený, je zásobárnou tuků a toxinů, které jsou příčinami mnoha onemocnění. Pokud je hodnota Ph vyvážená, napomáhá organismu jeho přirozenému fungování, co umožňuje dosáhnout ideální hmotnost a optimální zdraví. Dosáhnout dobré zdraví není těžké, je třeba dodat svému organismu potřebné množství živin a ostatní je už na něm. Naším posláním je zlepšit světové zdraví v rámci programu "Jednoduché zdraví". DrNatura-supergreens Vám v této oblasti s radostí podá pomocnou ruku!

Náš cíl:

Našim globálním cílem je nejenom zlepšení světového zdraví, ale i vytvoření prosperující planety za pomoci DrNatura-supergreens ne čele se Zeleným symbolem. Obyvatelé naší planety vynakládají velké sumy na zdraví a neustále hledají různé alternativní řešení. Jsme přesvědčeni, že se informace o našich produktech budou mezi lidmi dále šířit. Společnost DrNatura-supergreens se tímto způsobem snaží vytvářet budoucí hodnoty.

Co znamená chráněné pracoviště? V tomto pracovním prostředí pracují lidé se sníženou pracovní schopností. DrNatura-supergreens se zaručuje poskytnout pracovní příležitosti i pro tyto občany.
Budeme se snažit, aby tito lidé měli zaručeny skutečně dobré pracovní podmínky a aby jejich zdravotní stav neznevýhodňoval jedince na trhu práce. U nás budou vykonávat takovou práci, na kterou budou patřičně hrdi a jejich výkony budou oceněny. DrNatura-supergreens tak přispívá k odstranění sociálních nerovností a diskriminace a k posilnění sociální integrace. Zastáváme ten názor, že všichni lidé v pracovní sféře si zaslouží stejné zacházení, ať už mají jakékoli tělesné nebo duševní onemocnění. I toto je důvod, abychom vytvořili co nejvíce chráněných pracovišť a pomáhali tak lidem se změněnou pracovní schopností. Jsme rádi, že takto můžeme přispět k jejich štěstí a zároveň také děkujeme všem svým zákazníkům, kteří zakoupením výrobků podporují dosažení našich cílů.
Děkujeme!

DrNatura-supergreens si klade za cíl změnit způsob myšlení lidí se záměrem formovat zdravý životní styl. Nastal čas jednat a být úspěšný. Přidejte se i Vy k hnutí Alkaline!

Superpotraviny blog: