Doprava:
Konečná částka:
(Dohromady výrobek/výrobků v košíku)
Pokračovat v nákupu Objednávka

Kromě si naši zákazníci objednali:

O nás

Základ našeho podnikání: drobní zemědělci

Společnost DrNatura-supergreens připisuje velký význam existenci superpotravin. Jsme přesvědčeni, že člověk se prostřednictvím své stravy vrací k matce přírodě, která je našim domovem, šatí a živí nás. Můžeme se jí odvděčit jedině tak, že budeme podporovat místní, regionální a na globální úrovni udržitelné farmaření. Obchodní řetězec ,,Z farmy na trh“ zabezpečuje pro své spotřebitele organické, zdravé a výživné základní suroviny.

Superfood pšeniceSpolečnost DrNatura-supergreens je zakladatelem produktové řady Green Symbol®. Spolupráci jsme uzavřeli s nejlepšími pěstiteli pšenice, ječmene, jetele a ovsa. Pěstitelé velmi pečlivě dohlížejí na sklizeň, obilí s nízkým obsahem lepku se sklízí ve fázi svého vrcholného růstu. Suší se při nízkých teplotách z důvodu zachování svých enzymatických vlastností.

Navštivte naše interaktivní webové stránky (již brzy), kde se seznámíte s našimi nedůležitějšími dodavatelskými farmami jako i s našimi výrobními postupy.

Výroba superpotravin

Superfood mišpuleVšechny naše produkty vznikají svědomitou prací šikovných rukou, při dodržování nejpřísnějších předpisů a norem ve výrobních závodech postavených speciálně na tento účel. Produkty DrNatura-supergreens jsou každý den čerstvě vyráběné. K našim spotřebitelům se zabalené dostanou nejpozději v průběhu několika týdnů od data výroby.

Navštivte naši stránku Výroba a zpracování (již brzy), kde se můžete seznámit s našimi výrobními provozy. Produktovou řadu Green Symbol® jsme obohatili o několik složek: organické zelené rostliny, zdravé bylinky a kořeniny, přírodní jedlé koncentráty, ovoce a zeleninu s vysokým obsahem antioxidantů.

Tuto směs optimální chuti s vysokým obsahem antioxidantů jsme připravili na základě tajného receptu. Proces zpracování i mražení a sušení, pomocí kterého dokážeme zachovat míru účinnosti jednotlivých složek a dokážeme zvyšovat zážitek z chuti doplňku stravy ale i koncentraci hodnotných živin, jsme si dali patentovat.

Zrodil se skutečný dietetický zázrak, který nám umožnil obohatit si náš jídelní lístek o potřebné živiny a antioxidanty. Během přípravy těchto na živiny bohatých potravinových doplňků jsme spolupracovali s uznávanými odborníky z oblasti dietetiky.

Jedinečný model

Produktová řada Green Symbol®/Green Icon® je připravena z organických zelených rostlin, ze lnu setého, ze stopových prvků ve formě ionů, z přírodních jedlých koncentrátů, ale i z ovoce a zeleniny, které obsahují vysoký podíl antioxidantů. Model ,,greens“, který jsme vyvinuli, obsahuje důležité složky, které nejsou součástí žádného podobného produktu. NAVÍCE i výborně chutná.

Po konzumaci výrobku Green Symbol®/ Green Icon® Váš organismus ihned pocítí změnu, protože se jedná o jedinečnou směs z čistě přírodních materiálů na rostlinné bázi, stopových prvků, enzymů, antioxidantů, fytoživin a látek střevní flory. Zvyšuje energii, zlepšuje metabolismus, spalování tuků, trávení, detoxikační procesy, posiluje imunitní systém, urychluje regeneraci a osvěžuje. Neobsahuje žádné umělé přísady, barviva ani příchutě, přidané cukry a tuky. Produkty Green Symbol® / Green Icon® obsahují jen takové množství tuků a cukrů, jaké lze nalézt v základních ingrediencích.

Proces výroby

Proces výroby byl vyvinutý s přihlédnutím na to, aby byly minimalizovány ztráty na čerstvosti základních surovin. Rychlost zároveň pomáhá udržovat všechny pozitivní vlastnosti základních složek. Toto vše zatraktivní přidání speciální směsi probiotik a enzymů, čím zaručíme, že produkty jsou snadno stravitelné a vstřebatelné. Díky tomu obsahují výrobky Green Symbol®/Green Icon® klíčové živiny potřebné pro každý organismus. Zabezpečí nám, že organismus má během trávení neomezený přístup k hodnotným složkám výrobku.

I Vy můžete pocítit přirozenou chuť i vůni produktů Green Symbol®/ Green Icon®. Speciální složení a jedinečné metody zpracování zabezpečí jejich vynikající chuť, která naplňuje nejvyšší očekávání a vyhovuje i potřebám dětí!

Green Symbol® / Green Icon® nabízí maximum

Na jakých hodnotách je založeno naše rodinné podnikání? Společnost DrNatura-supergreens se zavázala podporovat zdraví obyvatelstva, vylepšovat složení a účinnost výrobků, vytvořit jedinečné chutě a získávat hodnotné složky přímo ze spolehlivých zdrojů. V dnešním rychle se měnícím světě je téměř nemožné pravidelně a zdravě se stravovat. Mnozí z nás se shodneme na tom, že jsme ochotni udělat cokoliv pro své zdraví, pokud by však existovalo jednoduché a "chutné" řešení.

Green Symbol® / Green Icon® je přírodní pomoc na každý den. Produkty jsou osvěžující a díky rozmanitosti chutí si každý vybere svůj oblíbený! DrNatura-supergreens vytvořila jedinečný produkt, který osvěží a zároveň dopřeje tělu vše, co potřebuje. Kdykoliv a kdekoliv ho můžete mít s sebou, stačí ho jen smíchat v jedné lahvi. Je osvěžující, lehký a chutný a zaručeně povzbudí, dodá nám energii a impuls do každého dne!

Superpotraviny blog: