Doprava:
Konečná částka:
(Dohromady výrobek/výrobků v košíku)
Pokračovat v nákupu Objednávka

Kromě si naši zákazníci objednali:

Názory na superpotraviny

Kategorie :

Acai bobule prášek, organický, 100%

Moje pokožka je měkčí a zmizely i skvrny

Rebeka Matusová

Rebeka Matusová

10 let jsem sportovala (správná životospráva, pravidelný pohyb) a i přesto jsem měla problémy s pokožkou, od skvrn až po suchou pleť. Od té doby, co jsem absolvovala kúru Acai berry, nemusím tak často používat tělové mléko. Moje pokožka je měkčí a zmizely i skvrny, čeho si moji známí okamžitě všimli. Užívala jsem už tobolky na zlepšení stavu vlasů, pokožky a nehtů, ale co se týče výsledků produktu Acai berry, nesahají jim ani po paty!
Druhým problémem, pro který jsem je začala užívat, bylo, že po těhotenství mi zřídly moje jinak husté vlasy, nebyly tak pěkné a lesklé, oproti svému obvyklému stavu. Nyní jsou mnohem zářivější a plné života, co je cítit i na dotek a co je podle mě za tak krátkou dobu velká změna. Tento stav jsem ostatními zábaly a podobnými přípravky nedokázala dosáhnout na takové úrovni a s takovým trvalým efektem.
Měly dobrý vliv i na trávení, i když podotýkám, že hubnout jsem nechtěla v žádném případě, a proto jsem je jedla ve formě koktejlu s velkým množstvím banánů a podobného ovoce. Přesto se mi podařilo i zhubnout, což připisuji detoxikačnímu účinku, určitě bylo mnoho jedovatých látek, kterých jsem se musela zbavit. I když jsem zatím s kúrou přestala, stav vlasů a pokožky mi zůstal, v souvislosti s trávením se snížily účinky, od té doby co je neberu, ale podstatou kúry je, že je občasná, takže v podstatě jsem spokojená a v určitých časových odstupech určitě vyzkouším i jiné SuperGreens produkty!

Rebeka Matusová, , 18. 03. 2017

Alkalizující kúra

Jsem mentálně svěžejší a "rychlejší"

Matej Gulyás (36)

Matej Gulyás (36)

Několik desítek let pracuji v kanceláři a v poslední době mi stále více starostí způsobovalo, že se postupně snižovala moje koncentrace. Rychle mě vyčerpalo už vykonávání nejjednodušších úkolů a koncentrace si vyžadovala velkou námahu. Mé obavy už hraničily s depresí a měly vliv i na můj soukromý život. Po tom, jak jsem začal užívat Zelený mix, pozoroval jsem, že jsem ze dne na den silnější, mentálně svěžejší a "rychlejší", že plnění mých úkolů mi už nedělá takové problémy, dokonce jsem se přihlásil na rozšiřující vzdělávání. Samozřejmě, ani po zkouškách nepřestanu užívat Váš produkt, protože mám ještě množství plánů. Například se chci naučit španělsky!

Matej Gulyás (36), , 27. 02. 2017

Řasa Spirulina prášek, organický 100%

Podnikový lékař se nestačil divit

Ján Molnár (33)

Ján Molnár (33)

Na jedné z podnikových lékařských prohlídek vyšlo najevo, že mám vysokou hladinu cholesterolu. Když jsem to dozvěděl, velmi jsem se lekl, protože i v rodině i mezi přáteli byl už takový, co dostal srdeční infarkt. Měl jsem mírné bolesti na hrudníku, a proto jsem se rozhodl předejít většímu zlu a nedám si pokoj, pokud moje hladina cholesterolu nebude mít správnou hodnotu. V tomto mi pomohl Váš produkt, jehož užívání mi přineslo velmi rychlý výsledek. Na následující kontrole jsem už měl hodnoty normální. Podnikový lékař se nestačil divit, že se mi za tak krátkou dobu můj zdravotní stav zlepšil. Jsem si jistý, že bez SuperGreens prášku ze spiruliny by to nešlo tak snadno, nemluvě o tom, že od té doby mi zmizely žlučníkové křeče, které jsem míval po jídle.

Ján Molnár (33), , 02. 10. 2016

Acai bobule prášek, organický, 100%

Příjemné překvapení s Acai ve formě prášku

Honza Markovič

Honza Markovič

S produkty Super Greens jsem se setkal, když jsem na internetu hledal (ideálně) čerstvé ovoce Acai. Sice se mi je v našich krajích nepodařilo nalézt (samozřejmě), ale byl jsem příjemně překvapen, že se dá najít nejen pyré, ale i ve formě prášku, rozpustné ve vodě! Skvělé! A když jsem na tomtéž portále našel ještě podobným způsobem připravený prášek z ovoce Maqui (které, jak známo, je suverénním vítězem mezi antioxidanty na světě), a prášek ze šípků, byl jsem doslova nadšený!
K tomu jsem přikoupil ještě Spirulinu, protože jsem byl zvědav, jak tato sladkovodní řasa chutná, ve srovnání třeba s Chlorellou, řasou mořskou. A taky jak se rozpouští, to zase ve srovnání třeba s ječmenem. Bohužel musím říci, že mi Spirulina příšerně nechutná (myslím samotná)! Nicméně, je-li součástí koktejlu, připraveného ze všech těchto ingrediencí (i když má odpudivou, černou barvu), tak to není tak strašlivé pití. :-)
A mám pro vás tip. Abych podpořil synergický účinek, koktejl si připravuji tak, že do něj postupně přidávám po jedné lžičce z každého z nich, ale pozor! Nikoliv do čisté vody, leč buď do čajové kombuchy, anebo do drinku z tibetských krystalů, což obojí si pěstuji (stejně jako kefírovou houbičku). Kombucha vyznívá chuťově o něco lépe. Když k tomu ještě během dne doplním pyré z GOJI, lžíci konopného semínka a dvě kapsle Krill Oil, dále 2x denně hrst chlorelly a drink z ječmene, tak se jednoduše nemohu nespoléhat na to, že se mi rakovina a demence budou muset vyhýbat širokým obloukem, a to až do úplného konce mých dnů! :-D
Moc mne potěšilo, že si nechaly poradit i naše dcerky, ve svých dvaceti se ke mně přidaly, a s gustem baští zelené potraviny jako prevenci taky. Právě v těchto dnech si rozšiřují svůj jídelníček o výše zmíněné dobroty - jedna v Anglii, druhá v Praze.
A na co se chystám jako další v pořadí? No přece komplexní mix - Green Symbol! ;-) Na ten se fakt hodně těším.

Věřte mi - jsem opravdu rád, že jsem objevil dodavatele většiny zmíněných superpotravin - Super Greens!

Honza Markovič, , 02. 10. 2016

Alkalizující kúra

Můj imunitní systém postupně zesílil

Terezia Járomiová (39)

Terezia Járomiová (39)

Dříve jsem bývala často nachlazená, podlehla jsem každému nakažlivému onemocnění a od jara do podzimu jsem trpěla neustále nějakou alergií. Na doporučení svých přátel jsem vyzkoušela Váš produkt, i když se přiznám, nechápala jsem, jak mi může pomoci.
Výsledek byl však natolik přesvědčivý, jako i účinný. Téměř nepozorovaně jsem vynechala množství léků a drahých zázračných přípravků, můj imunitní systém postupně zesílil a stal se odolným. Dnes mi už nedělá problém, pokud děti ze školy domů přinesou nějaký "dárek", dokonce můžu klidně jít na výlet uprostřed sezóny alergií. Spokojeností mě naplňuje pocit, že tyto účinky jsem dosáhla pomocí takového produktu, který má 100% přírodní původ a je bez chemikálií.

Terezia Járomiová (39), , 19. 08. 2016

LymphActive

Za co mohu poděkovat LymphAktivu

Kristína

Kristína

V roce 2015 jsem několikrát absolvovala léčbu antibiotiky, co vedlo ke zhroucení mého lymfatického systému. Doslova od hlavy až po konečky prstů ze mě vytékala lymfatická tekutina. Zajímala jsem se, jaké jsou možnosti léčby onemocnění, ale odpovědí bylo, že poruchy lymfatického oběhu jsou černou dírou klinické medicíny. Byla jsem na speciální klinice, kde můj problém řešili obvazováním a dermatologickým ošetřením ran a samozřejmě pobytem v nemocnici na 2-3 týdny. Vzhledem k mému oslabenému organismu jsem neměla odvahu přijmout nemocniční léčbu. Nemohla jsem uvěřit, že neexistuje jiný způsob léčby. Potom jsem na internetu objevila LymphActive, který mi dal naději, že z tohoto hrozného stavu existuje cesta ven. Bohužel můj stav byl velmi vážný, protože první zlepšení se objevilo až po měsíci léčby. Bylo velmi těžké čelit skutečnosti, že během léčby antibiotiky jsem zhubla 8 kg a v mém organismu se nahromadilo 8 kg lymfatické tekutiny. To se zjistilo až tehdy, když jsem za jeden týden zhubla 8 kg tak, že jsem neustále ztrácela vodu. Po třech měsících se moje hmotnost ustálila a v organismu se přestala tvořit lymfatická tekutina. Přípravek užívám 8 měsíců. Protože jsem se ze svého onemocnění ještě nevyléčila, s manželem jsme se rozhodli, že budeme v terapii pokračovat i nadále. Jsem přesvědčena, že právě tomuto přípravku mohu děkovat za to, že jsem se zbavila příznaků, které způsobovala porucha lymfatického systému. Protože přípravek neodstranil pouze poruchy lymfatického systému, ale má také mnoho dalších blahodárných účinků, ve značné míře přispívá k regeneraci mého organismu.
Touto cestou bych chtěla poděkovat českým distributorům, že se LymphActive stal dostupným i pro mě. Nedokážu si ani představit, co by se se mnou stalo, pokud bych se nedostala k tomuto přípravku.

Kristína, , 06. 04. 2016

Ječmen v prášku, organický, 100%

Problémy se žaludkem přestaly

Csilla Bátoriová (44)

Csilla Bátoriová (44)

Na několika místech jsem četla o překyselení, ale přiznám se, dlouhou dobu jsem tomu nepřikládala zvláštní význam. Prostě jsem si myslela, že se mnou je všechno v pořádku, a kdyby mi přece jen něco bylo, léky mi pomohou. Asi před rokem jsem se najednou přestala cítit dobře. Neustále mě bolela hlava, po jídle mě trápily žaludeční a střevní problémy. Na doporučení lékaře jsem absolvovala několik vyšetření, ale nenašli mi žádnou konkrétní nemoc. Tehdy mě napadlo, že mým "nepřítelem" je můj věk a možná i můj organismus je překyselený. Jedna moje přítelkyně již delší dobu používá Váš produkt a na její radu jsem ho začala užívat i já. Sama jsem se divila, že již během několika týdnů jsem zpozorovala pozitivní změny. Moje bolesti hlavy se nejdříve zmírnily a pak zcela zmizely, přestali problémy se žaludkem, dokonce jsem s úžasem zjistila, že díky účinkům ječmene v prášku SuperGreens se moje pokožka vyrovnala, moje vlasy a nehty zesílily a byly lesklejší. Těším se, že si chráním své zdraví a zároveň pozitivními změnami prochází i můj zevnějšek!

Csilla Bátoriová (44), , 14. 03. 2016

Řasa Chlorella prášek, organický, 100%

V krátkém čase se mi upravila činnost střev

Gréta Nagyová (29)

Gréta Nagyová (29)

Bohužel mám ráda sladké a vše od čeho se přibírá. Postupem času jsem se dopracovala k výrazné nadváze. Můj každodenní život mi znepříjemňovaly neustálé tlaky v břichu, nadýmání a bolesti kloubů. Cítila jsem se těžkopádná a pomalá a po nocích jsem kvůli refluxu nemohla spát. Během let naplněných bojem proti kilům, jsem vyzkoušela velké množství moderních diet, bohužel pouze s dočasným výsledkem. Potom jsem na internetu narazila na prášek z chlorely. Za krátkou dobu se mi upravila činnost střev, důsledkem čeho jsem se zbavila i nadbytečných kilogramů. Nyní už začínám mít radost z pohybu, protože bolesti kloubů úplně přestaly, několikrát týdně si jdu zaběhat, důsledkem čeho je i to, že si v noci mohu konečně lépe oddechnout. Znovu se cítím dobře ve své kůži, co přispělo i k tomu, že jsem získala zpět svoji sebedůvěru, která byla ukryta pod kilogramy.

Gréta Nagyová (29), , 07. 12. 2015

Alkalizující kúra

Fotbal si znovu vychutnávám

Peter Szűcs (45)

Peter Szűcs (45)

Před dvěma lety jsem si všiml, že už nejsem jako kdysi. Rychle se unavím, při chůzi po schodech se zadýchám, na obyčejném fotbalu o víkendu už nedokážu tolik běhat a i při sebemenší námaze se velmi zapotím. Nejdříve jsem si myslel, že jsem vyčerpaný z práce a několikatýdenní oddech to vyřeší. Nepomohlo to a začal jsem mít obavy, protože do té doby jsem nemíval ani chřipku. Šel jsem na internet a takto jsem objevil Green Mix. Pravda je taková, že nejdříve jsem si vybral jiný produkt, co se však nemělo stát. Z toho, co mi naslibovali, nebylo nic, právě naopak. Bylo mi ještě hůře, takže jsem se rozhodl pro změnu. Asi tři týdny jsem užíval kapsle, když jsem na sobě začal pozorovat významné změny. Konečně mi nedělá problémy jít pěšky do čtvrtého poschodí, fotbal si znovu vychutnávám a neustálé nepříjemné pocení je už minulostí. Cítím se jako kdysi!

Peter Szűcs (45), , 23. 09. 2015

Alkalizující kúra

Důraz kladu na produkty bez chemikálií

Gabriel  Mecsek (39)

Gabriel Mecsek (39)

Vždy jsem považoval zdravý životní styl za důležitý, snažil jsem se sportovat a správně stravovat. V poslední době jsem se díky své práci nemohl stravovat pravidelně a zdravě, proto jsem se rozhodl, že si chybějící živiny doplním výživovými doplňky. Chci pro sebe jen to nejlepší, proto jsem obětoval čas a pozorně jsem si prostudoval všechny možnosti. Důraz kladu na produkty bez chemikálií, proto jsem hledal výrobky, které neobsahují barviva, přidané a konzervační látky. Takto jsem se dostal na stránku SuperGreens, kde jsem se s radostí dočetl, že základní suroviny, které používají, zabezpečují z kontrolovaných bio hospodářství. To pro mě znamená záruku, že dostanu skutečně to, co je napsáno na balení a produkt mohu klidně doporučit i svým přátelům a známým.

Gabriel Mecsek (39), , 12. 05. 2015

Superpotraviny blog: