Doprava:
Konečná částka:
(Dohromady výrobek/výrobků v košíku)
Pokračovat v nákupu Objednávka

Kromě si naši zákazníci objednali:

Názory na superpotraviny

Acai bobule prášek, organický, 100%

Moje pokožka je měkčí a zmizely i skvrny

Rebeka Matusová

Rebeka Matusová

10 let jsem sportovala (správná životospráva, pravidelný pohyb) a i přesto jsem měla problémy s pokožkou, od skvrn až po suchou pleť. Od té doby, co jsem absolvovala kúru Acai berry, nemusím tak často používat tělové mléko. Moje pokožka je měkčí a zmizely i skvrny, čeho si moji známí okamžitě všimli. Užívala jsem už tobolky na zlepšení stavu vlasů, pokožky a nehtů, ale co se týče výsledků produktu Acai berry, nesahají jim ani po paty!
Druhým problémem, pro který jsem je začala užívat, bylo, že po těhotenství mi zřídly moje jinak husté vlasy, nebyly tak pěkné a lesklé, oproti svému obvyklému stavu. Nyní jsou mnohem zářivější a plné života, co je cítit i na dotek a co je podle mě za tak krátkou dobu velká změna. Tento stav jsem ostatními zábaly a podobnými přípravky nedokázala dosáhnout na takové úrovni a s takovým trvalým efektem.
Měly dobrý vliv i na trávení, i když podotýkám, že hubnout jsem nechtěla v žádném případě, a proto jsem je jedla ve formě koktejlu s velkým množstvím banánů a podobného ovoce. Přesto se mi podařilo i zhubnout, což připisuji detoxikačnímu účinku, určitě bylo mnoho jedovatých látek, kterých jsem se musela zbavit. I když jsem zatím s kúrou přestala, stav vlasů a pokožky mi zůstal, v souvislosti s trávením se snížily účinky, od té doby co je neberu, ale podstatou kúry je, že je občasná, takže v podstatě jsem spokojená a v určitých časových odstupech určitě vyzkouším i jiné SuperGreens produkty!

Rebeka Matusová, , 2017-03-18

Další příběhy

Superpotraviny blog: