Doprava:
Konečná částka:
(Dohromady výrobek/výrobků v košíku)
Pokračovat v nákupu Objednávka

Kromě si naši zákazníci objednali:

Všeobecné smluvní podmínky

Platba a dodání

Dodání zboží v hodnotě nad 1080 Kč je bezplatné, ať už si naše produkty objednáte přes telefon nebo přes naši webovou stránku. Pokud svoji objednávku uskutečníte do 13.00 hodiny, bude Váš balíček doručen už následující den. V případě, že bude Vaše objednávka uskutečněna po 13.00 hodině, doručení zásilky můžete očekávat do dvou pracovních dnů. O doručení zásilky Vás bude kurýrní služba UPS informovat SMS zprávou.
Prosíme, mějte na zřeteli, že doručování probíhá od pondělí do pátku od 8.00 do 17.00 hodiny.
Hodnotu zásilky můžete vyplatit kurýrovi v hotovosti při jejím doručení.

V případě jakýchkoli dotazů týkajících se našich produktů kontaktujte náš zákaznický servis na adrese: servis@super-greens.eu.

Uvedené ceny jsou vyhrazeny pouze pro vaši informaci, podléhají změnám, potenciál pro chyby, nepřebíráme žádnou odpovědnost.

Ochrana osobních údajů

Naše společnost přistupuje k Vašim osobním údajům s úctou, neposkytujeme je třetí osobě.

Všechna Vaše osobní data, která jsou uvedena v objednávce, jako např. adresa, telefonní číslo, číslo platební karty atd., slouží pouze k správnému doručení zásilky.

Vaši emailovou adresu nebudeme používat na zasílání spamů, nepodporujeme ani zasílání nevyžádaných dopisů. Jednou za čas informujeme své stálé zákazníky o našich aktuálních akcích. V případě, že si nepřejete dostávat dopisy tohoto druhu, informujte nás o tom na emailové adrese: servis@super-greens.eu.

Záruka

Společnost Natural Swiss global s.r.o. poskytuje na SuperGreens 60 denní záruku vrácení peněz, protože při prvním užívání produktů se doporučuje 2-3 měsíční počáteční očista.

Naše zkušenosti ukazují, že zákazník, který si na začátku objedná pouze jednu dávku, obvykle po uplynutí dvou až tří týdnů dokoupí další, ať už pro vlastní potřebu nebo své blízké. V případě dodatečné objednávky druhé nebo třetí dávky si můžete vychutnat výhody tohoto skvělého produktu, ale v případě že si najednou tříměsíční dávku neobjednáte, můžete přijít o značné úspory.

Zaručená spokojenost
V plné míře jsme si vědomi toho, že naše produkty překonají všechna Vaše očekávání. Ve skutečnosti pouze malé procento našich zákazníků využije naši záruku vrácení peněz a to i většinou z osobních nebo finančních důvodů a ne proto, že nejsou spokojeni s produktem. Takto se ve skutečnosti potvrzuje náš vysoký ukazatel úspěšnosti a zaručená spokojenost.

Podmínky záruky vrácení peněz
Vrácení produktů: v případě, že nejste zcela spokojeni s produktem, pošlete nám ho zpět a my Vám vrátíme jeho kupní cenu. Důležité je, abyste všechny obaly (neotevřené) poslali zpět na adresu: Natural Swiss global s.r.o., Jelenia 1, 81105 Bratislava, Slovakia, protože cenu produktů Vám můžeme vrátit pouze za vrácené obaly. Po uplynutí 60 denní záruky peníze nevracíme. Prosím, přiložte do balíku fakturu nebo její kopii a přesné číslo Vašeho účtu (kódy IBAN A SWIFT nám zašlete emailem). Poštovné za vrácený balík hradí zákazník. V případě platby kartou není třeba uvádět číslo účtu, peníze Vám převedeme zpět na Váš účet. Rozhodnout se můžete do 60 dnů od převzetí balíku. Toto je bezpodmínečná záruka vrácení peněz, nemusíte udávat důvod. Převod peněz trvá 15 dnů (15 pracovních dnů od převzetí vráceného balíku), do té doby Vás žádáme o trpělivost. Pro bezproblémové vyřízení reklamace Vás žádáme, abyste zásilku odeslali doporučeně. V případě ztráty balíku tak budeme mít přehled o jeho přepravě a Vy máte důkaz, že jste ho na poště podali.

Všeobecné smluvní podmínky

Tento dokument upravuje smluvní podmínky mezi The Akaline Company a uživateli webové stránky www.supergreens.cz, které se vztahují na používání služeb nacházejících se na webové stránce, dále upravuje vztah mezi webovou stránkou a uživateli.

I. Všeobecná ustanovení

Vymezení pojmů

1.článek
Na základě uvedeného v těchto smluvních podmínkách se níže vyjmenované výrazy a pojmy vztahují na následující:

Předmět smlouvy

2. článek

3. článek
Služby zabezpečené společností Natural Swiss global s.r.o. jsou různorodé, jejich počet průběžně roste a v zájmu dalších vylepšení a rozšíření se kdykoliv mohou měnit (volný přístup, předběžná registrace, zaplacení ceny po registraci), dále jejich počet, vlastnosti a způsob zajištění společnost Natural Swiss global s.r.o. může kdykoliv změnit.

Schválení všeobecných smluvních podmínek. Registrace

4. článek

Uživatelské jméno a heslo

5. článek

Úprava smluvních podmínek

6. článek

II. služby

Bezplatné služby

7. článek

Ceny a způsob platby

8. článek

III. Práva a povinnosti smluvních stran

Práva a povinnosti uživatele

9. článek

10. článek

11. článek

Práva a povinnosti poskytovatele

12. článek
Natural Swiss global s.r.o. se zavazuje, že v souladu s těmito smluvními podmínkami udělá vše, co bude v jejích silách v souvislosti s používáním služeb.

13. článek

14. článek

15. článek

IV. Ochrana osobních údajů

Osobní údaje

16. článek

Zpracování osobních údajů

17. článek

Superpotraviny blog: