Doprava:
Konečná částka:
(Dohromady výrobek/výrobků v košíku)
Pokračovat v nákupu Objednávka

Kromě si naši zákazníci objednali:

Názory na superpotraviny

Acai bobule prášek, organický, 100%

Příjemné překvapení s Acai ve formě prášku

Honza Markovič

Honza Markovič

S produkty Super Greens jsem se setkal, když jsem na internetu hledal (ideálně) čerstvé ovoce Acai. Sice se mi je v našich krajích nepodařilo nalézt (samozřejmě), ale byl jsem příjemně překvapen, že se dá najít nejen pyré, ale i ve formě prášku, rozpustné ve vodě! Skvělé! A když jsem na tomtéž portále našel ještě podobným způsobem připravený prášek z ovoce Maqui (které, jak známo, je suverénním vítězem mezi antioxidanty na světě), a prášek ze šípků, byl jsem doslova nadšený!
K tomu jsem přikoupil ještě Spirulinu, protože jsem byl zvědav, jak tato sladkovodní řasa chutná, ve srovnání třeba s Chlorellou, řasou mořskou. A taky jak se rozpouští, to zase ve srovnání třeba s ječmenem. Bohužel musím říci, že mi Spirulina příšerně nechutná (myslím samotná)! Nicméně, je-li součástí koktejlu, připraveného ze všech těchto ingrediencí (i když má odpudivou, černou barvu), tak to není tak strašlivé pití. :-)
A mám pro vás tip. Abych podpořil synergický účinek, koktejl si připravuji tak, že do něj postupně přidávám po jedné lžičce z každého z nich, ale pozor! Nikoliv do čisté vody, leč buď do čajové kombuchy, anebo do drinku z tibetských krystalů, což obojí si pěstuji (stejně jako kefírovou houbičku). Kombucha vyznívá chuťově o něco lépe. Když k tomu ještě během dne doplním pyré z GOJI, lžíci konopného semínka a dvě kapsle Krill Oil, dále 2x denně hrst chlorelly a drink z ječmene, tak se jednoduše nemohu nespoléhat na to, že se mi rakovina a demence budou muset vyhýbat širokým obloukem, a to až do úplného konce mých dnů! :-D
Moc mne potěšilo, že si nechaly poradit i naše dcerky, ve svých dvaceti se ke mně přidaly, a s gustem baští zelené potraviny jako prevenci taky. Právě v těchto dnech si rozšiřují svůj jídelníček o výše zmíněné dobroty - jedna v Anglii, druhá v Praze.
A na co se chystám jako další v pořadí? No přece komplexní mix - Green Symbol! ;-) Na ten se fakt hodně těším.

Věřte mi - jsem opravdu rád, že jsem objevil dodavatele většiny zmíněných superpotravin - Super Greens!

Honza Markovič, , 2016-10-02

Další příběhy

Superpotraviny blog: