Doprava:
Konečná částka:
(Dohromady výrobek/výrobků v košíku)
Pokračovat v nákupu Objednávka

Kromě si naši zákazníci objednali:

Řasa Spirulina prášek, organický 100%
340 Kč / kus
Balení: 200 g
dávka dostačující na 30 den/dny
kontrolovaná, organická složka
60 denní záruka vrácení peněz

Řasa Spirulina prášek, organický 100%

Spirulina je jednobuněčná, sladkovodní řasa mikroskopické velikosti, která obsahuje jednoduché vstřebatelné základní živiny a fytoživiny v přírodním stavu. Je bohatá na minerální látky a vitaminy, denní doporučená dávka je 600- 900 miligramů. Je skvělým výživovým doplňkem při hubnutí a dietách. (Ve formě organické moučky.)

Podobně jako přírodní výživové doplňky, se vyplatí neustále konzumovat i superpotraviny a přidat je do každodenního jídelního lístku. Můžeme takto zajistit pro organismus stálý přísun potřebných minerálních látek a vitaminů přírodním způsobem.

Užívání doplňků výživy nenahrazuje pestrou zdravou stravu a pravidelný pohyb. Výsledky mohou být u jednotlivců rozdílné a nejsou zaručeny.


složky nejsou geneticky modifikovány

340 Kč / kus

Výrobek je momentálně vyprodán.
Payment
  • Popis
  • Recepty
  • Jak funguje
  • Proč by pro Vás mohly být potřebné
  • Složení
  • Použití

Spirulina je sladkovodní řasa mikroskopické velikosti, která obsahuje jednoduché vstřebatelné základní živiny a fytoživiny v přírodním stavu. Je bohatá na minerální látky a vitaminy a obsahuje v mimořádně velkém množství vitaminů A, D, K, a B a také železo. Nalezneme v ní všechny esenciální aminokyseliny1 nevyhnutné pro organismus. Je bohatá na hořčík, vápník a fosfor. Doporučená denní dávka je 600-900 miligramů. Složení: mongolský nebo hainanský 100% organický a surový prášek spirulina (Spirulina platensis). Skladujte na suchém místě, po použití je třeba krabičku uzavřít. Minimální trvanlivost: viz balení.

Pro stažení štítku produktu klikněte sem


Použitá odborná literatura:
1: http://www.vitalitas-magazin.cz/bylinky/rasa-spirulina

Řasa Spirulina prášek, organický 100% v receptu

Prášek řasy spirulina obnoví střevní mikroflóru, je bohatý na vlákninu, na základě čeho zlepšuje trávení. Zvyšuje množství HDL (dobrého) cholesterolu v krvi, snižuje hladinu LDL (špatného) cholesterolu1, posiluje imunitní systém, obsah fykobilínu zmírňuje záněty a má i charakter silného zabijáka virů a kvasinek2. Přispívá k detoxikaci jater a ledvin, reguluje hladinu cukru v krvi3, očišťuje cévní stěny od škodlivých usazenin, zabraňuje zvyšování množství histaminu. Pro vysoký obsah chlorofylu, karotenu a také fykokyanínu je řasa spirulina účinný antioxidant4. Více než šedesát procent prášku tvoří lehce stravitelné plnohodnotné bílkoviny.


Použitá odborná literatura:
1: http://www.livestrong.com/article/488776-spirulina-cholesterol
2: http://www.superfoods-scientific-research.com/green-foods/spirulina-therapeutic-properties.html
3: http://spirulinaacademy.com/2013/02/24/spirulina-and-diabetes-how-spirulina-can-help-diabetic-patients
4: http://www.vitalitas-magazin.cz/bylinky/rasa-spirulina

Téměř bezkalorický surový prášek řasy spirulina způsobuje pocit plnosti, pomáhá při trávení, resp. regeneraci střevní mikroflóry, je výborným doplňkem programů na hubnutí a diet1. Protože posiluje nervový systém, jeho konzumace se doporučuje i při špatné náladě a psychické únavě. Účinně alkalizuje, prášek z řasy spirulina je schopen navrátit acidobazickou rovnováhu organismu. Je možné jej úspěšně použít při potlačování kandidy2, žaludečního vředu, různých kardiovaskulárních onemocnění a také jako prevenci rakoviny3, především nádorů kůže, žaludku, tlustého střeva a jater a srdečních a kardiovaskulárních onemocnění4 resp. na zmírnění příznaků. Přispívá k odstranění alergických projevů (kopřivka, rýma, slzení očí).


Použitá odborná literatura:
1: http://healing.answers.com/weight-loss/review-of-spirulina-for-weight-loss
2: http://www.vitalitas-magazin.cz/bylinky/rasa-spirulina
3: Off The Shelf Natural Health How To Use Herbs And Nutrients To Stay Well By Mark Mayell, page 229
4: http://www.naturalnews.com/036101_spirulina_superfood_nutrients.html

SPIRULINA
Průměrné výživové údaje ve 100 gramech % denní doporučené dávky
energie 1 465 kJ / 350 kcal  
tuky 7.14 g  
- z toho nasycené mastné kyseliny 2.64 g  
sacharidy 22 g  
- z toho cukry 0 g  
bílkoviny 70 g  
sůl 2.75 g  
vitamin K 105 μg 116%
vitamin B1 4 mg 363%
vitamin B2 6 mg 428%
vitamin B3 20 mg 125%
kyselina listová 200 μg 100%
vitamin B12 30 μg 1200%
draslík 1 500 mg 75%
vápník 120 mg 15%
fosfor 1.2 g 85%
hořčík 260 mg 69%
železo 30 mg 214%
zinek 18 mg 180%
měď 0.4 mg 40%
mangan 3 mg 150%
selen 300 μg 545%
chrom 100 μg 250%
chlorofyl 12 g  
betakarotén 260 mg  
inositol 80 mg  
zeaxantin 210 mg  

Supergreens návod k použití Smíchejte 3 čajové lžičky prášku v 300ml (3dl) tekutiny. Touto tekutinou může být koktejl, rostlinné mléko, ovocná nebo zeleninová šťáva, nebo je můžete přimíchat také k rannímu müsli nebo dezertu. Superpotraviny řasy mají charakteristickou chuť, doporučujeme je zejména do zeleninových koktejlů a polévek. Neváhejte, a bez obav vyzkoušejte i vlastní recepty nebo je klidně kombinujte s jinými superpotravinami!

Ovocné koktejly

Jednu nebo více superpotravin můžeme smíchat s předpřipraveným nebo doma vyrobeným ovocným koktejlem.
K naší superpotravině přidejme mléko, sójové mléko, rýžové nebo mandlové mléko, ovoce, např. banán nebo sušené bobule a následně mixujme asi jednu minutu. Podle chuti můžeme přisladit medem, sirupem z agáve nebo stévií. Buďte inovativní a kreativní: připravte si své vlastní, oblíbené koktejly ze superpotravin, které potřebuje i Váš organismus. Vždy použijte tolik mléka nebo ovocné šťávy, abyste získali ze zvoleného prášku superpotraviny tekutinu vhodné konzistence.
Nezapomeňte! Pijte hodně vody, aby mohli superpotraviny vyvinout svůj čisticí účinek.

Doufáme, že naše tipy pomohly Vaší fantazii a vyzkoušíte naše SUPER GREENS recepty. Zaručujeme Vám, že budete milovat chuť produktu SUPER GREENS SYMBOL i tehdy, pokud ho budete pít samostatně nebo když dostanete chuť experimentovat a smícháte ho i s jinými ingrediencemi!

Naše další recepty

Podobně jako přírodní výživové doplňky, se vyplatí neustále konzumovat i superpotraviny a přidat je do každodenního jídelního lístku. Můžeme takto zajistit pro organismus stálý přísun potřebných minerálních látek a vitaminů přírodním způsobem.

Viděli jste už náš recept? Viděli jste už náš recept?
Tipy a recepty na použití ve formě chutných nápojů a dezertů, abyste znásobili příjem minerálních látek a vitaminů!

Ostatní kupují i toto:

superfood-spirulina1.jpg superfood-spirulina2.jpg superfood-spirulina3.jpg

Superpotraviny blog: