Doprava:
Konečná částka:
(Dohromady výrobek/výrobků v košíku)
Pokračovat v nákupu Objednávka

Kromě si naši zákazníci objednali:

Organické & divoce rostoucí

Organické & divoce rostoucí

Do námi distribuovaných produktů se mohou dostat výhradně organicky pěstované a planě sbírané léčivé rostliny v nejlepší kvalitě. Moje firma DrNatura‎-supergreens používá pouze tyto rostliny nejlepší kvality. Všeobecně organické potraviny, takto pěstované léčivé bylinky a rostliny, obsahují čtyři až desetinásobně více živin a aktivních látek, které jsou nevyhnutné k léčbě (fytochemikálií). Uživatelé mají tedy čtyři až desetkrát větší šanci na to, aby se vyhnuli nemocem, zatímco v případě problémů se mohou díky organickým produktům rychleji vyléčit a udělat své tělo zdravějším.

Rostliny, které používáme, se pěstují na nedotknutých a kontrolovaných francouzských farmách, na loukách a v lesích bohatých na floru. Pro zachování jejich čerstvosti, se nasbírané rostliny suší ve stínu a přepravují v noci, zabalené ve vlhké pytlovině. Můžeme s klidným svědomím prohlásit, že naše léčivé rostliny jsou nejčistější, nejbohatější a nejúčinnější plodiny nejvyšší kvality na celém světě.
Velmi důležité je kontrolované pěstování!

Produkty DrNatura‎-supergreens disponují certifikátem organičnosti (ES), č. 834/2007, pro podrobnosti klikněte sem.

Organická chlorela v prášku
Organická chlorela v prášku
Organická spirulina v prášku
Organická spirulina v prášku

 
Suroviny téměř každého výrobku z léčivých bylin v Evropě pocházejí z importovaných léčivých rostlin průmyslové kvality. Důvodem je to, že se dají zajistit za podstatně nižší cenu.
Ve srovnání s tímto, my raději zaplatíme více evropským biopěstitelům, 20 nebo i více eur za půl kila prášku organické mořské řasy chlorely,zatímco jiné firmy dají za indický, mexický, africký nebo čínský produkt pouze 20 centů! K tomuto můžeme říct jenom tolik: dostáváte takovou kvalitu, za jakou si platíte. Tyto levné importované léčivé rostliny jsou nejenom slabé kvality, ale mohou být i infikované, co může uživatelům způsobit i onemocnění. Vyvstává tedy otázka: pokud v těchto zemích jako turista nemůžete nic sníst nebo vypít bez nebezpečí toho, že vážně onemocníte, tak proč byste měli využívat jejich léčivé rostliny, když jste nemocní?
Od tohoto větším problémem je fakt, že když se tyto špinavé, infikované, importované léčivé rostliny s nízkou účinností dostanou do Evropy, téměř vždy jsou podrobeny tzv. etylenoxidové (ETO) sterilizaci v zájmu toho, aby do země nepřinesly nežádoucí bakterie. Tato metoda však prokazatelně může způsobovat rakovinu, leukémii, vrozené vady a potrat a navíce ničí jaterní a nervové buňky. Toto je opravdu jedno špinavé tajemství a výrobci léčivých rostlin právě proto doufají, že se nedostane až k zákazníkům.

Zamysleme se nad tím: pokud si kupujeme léčivé rostliny, můžeme si být skutečně jisti, že neprošli nějakým zdraví ohrožujícím ošetřením?
Nedělejme si iluze: velkou většinu importovaných léčivých rostlin se pokusili zbavit nežádoucích bakterií prostřednictvím etylenoxidu. To je u firmy používající organické suroviny nepřípustné. Od nejednoho podnikatele v oblasti přepravy víme, že naše firma je jediná, která není ochotna využívat ETO metodu. Jsme hrdi na naši klasifikaci organické, co se i zde můžete podívat:

Superpotraviny blog: