Doprava:
Konečná částka:
(Dohromady výrobek/výrobků v košíku)
Pokračovat v nákupu Objednávka

Kromě si naši zákazníci objednali:

Jak funguje Green Symbol®?

SLOŽKY PLNÉ ŽIVIN

 

„Naše Matička příroda nás obdařila množstvím zdravých potravin a léčivých rostlin, které jsou bohatým zdrojem živin. Nazýváme je superpotravinami, protože jejich konzumace má účinek jako přírodní transfuze.“

— Dr. Schiffer

Níže si můžete přečíst odborný názor Dr. Schiffera o blahodárných účincích živin na zdraví, které se nacházejí v superpotravinách.

 


Spirulina

Spirulina organický prášek„Je jednou z nejstarších potravin naší planety, která dokonale vyhovuje požadavkům dnešní moderní doby.“

”Více než 25 let užívám a studuji spirulinu a s jistotou mohu prohlásit, že nejvyšší kvalitu naleznete při pobřeží Kona na Havajských ostrovech. Pro svůj mimořádně vysoký obsah bílkovin (70-80%) je spirulina nejbohatším zdrojem betakaroténu.”

Mořská řasa Chlorella

Chlorela organický prášek

„Zkompletizuje pro organismus nevyhnutné živiny komplexu mořských řas.“

Obsahuje nespočetné množství vitaminů, minerálních látek, karotenu, esenciálních mastných kyselin, aminokyselin a několik set mikroživin, stopových prvků a nutričních přísad. A ještě jeden důvod proč ji konzumovat: obsahuje 38 násobně vyšší počet bílkovin než sója.

 


Vojtěška, Mladá zelená pšenice a Ječmen myší

Superfood lucerna

„Více živin se nachází v listech než v samotné plodině.“

V komplexu léčivých bylin a trav (složení: vojtěška, mladá zelená pšenice a myší ječmen) můžeme nalézt mimořádně vysokou koncentraci vitaminů a minerálních látek. Výrazně zvýší hladinu energie, napomáhá trávení a přispívá k celkové očistě a detoxikaci organismu.

 


Mořská řasa Palmaria palmata

Superfood palmaria palmata

„Podmořská rostlina s nejbohatším obsahem výživných látek na světě.“

Palmaria palmata je zvláštní podmořská rostlina. Její výjimečnost spočívá v tom, že se v ní nacházejí všechny minerální látky. Roste v oceánech a je nejúčinnějším zdrojem lehce stravitelných minerálních látek na světě.

 


Acerola třešně

Superfood třešeň acerola

„Nejspolehlivější a nejkoncentrovanější zdroj vitaminu C.“

Mohu se přiznat, že já používám jenom na 100% organické a přírodní acerola třešně. Acerola, nebo také tropická třešně, pochází ze střední Ameriky a pěstuje se především v Brazílii. Tento až třímetrový teplomilný keř má oranžové až tmavě červené plody, které mají lehce nakyslou ovocnou chuť připomínající citróny. Acerola vitamín je nejbohatší přírodní zdroj vitamínu C, který obsahuje bioflavonoidy, hesperidin, rutin, antokyan a jiné zdravé složky, které se nacházejí v přírodě.

 


Šípky, citronová a pomerančová kůra

Superfood šípky pomeranč

„Chybějící článek mezi výživovými doplňky.“

Tento komplex vitaminů C už používám několik desetiletí. Během této doby jsem zjistil, že je nejenom vynikajícím zdrojem vitaminu C, ale také velkého množství pro život důležitých přírodních složek, např. bioflavonoidy, hesperidin a rutin.

 


Palmový plod

Superfood palmový plod

„Konečně jeden netoxický, přírodní zdroj vitaminu E plný živin.“

Palmový plod se snadno vstřebává a výrazně zvyšuje hladinu vitaminu E v krvi, čímž se stává výborným antioxidantem, váže volné radikály a přispívá k dlouhověkosti.

 


Listy špenátu a červené řepy

Superfood červená řepa špenát

„Přirozená transfuze – červená řepa a špenát.“

Obě složky regenerují a aktivují červené krvinky, zásobují organismus čerstvým kyslíkem a zlepšují krevní oběh, obohacují krev železem a živinami. Směs listů je výbornou protilátkou proti anémii, jelikož zásobuje krev koncentrovanými živinami.

 


Saccharomyces Cerevisiae, nefermentovatelná kvasinka pivní plná živin

„Můj výjimečný výživový doplněk z kvasinky pivní posiluje krevní oběh a zprostředkuje brovské energie pro tělo, mozek a duši.“

Saccharomyces Cerevisiae je kvasinka, která je nefermentovatelná. Jelikož se může pyšnit až zázračnými úspěchy v oblasti léčby a ochrany zdraví, i já jsem si vytvořil její vlastní, jedinečnou formu.
 

Není důležité, kolik živin zkonzumujete, ale kolik z nich je Váš organismus schopen zužitkovat. Nápoj Green Symbol® obsahuje pětinásobně větší množství vitaminu B 12, tedy vitaminu energie, jako je jeho denní potřeba. Green Symbol® se připravuje z jednobuněčných rostlin, což znamená, že se vstřebává přímo v krevním řečišti a buňkách. Přesně tam, kde je to potřeba a to v průběhu méně než 10 minut.

Green Symbol® je nejrychlejší způsob doplnění ztracené energie!

Superpotraviny blog: