Doprava:
Konečná částka:
(Dohromady výrobek/výrobků v košíku)
Pokračovat v nákupu Objednávka

Kromě si naši zákazníci objednali:

Proč?

Green Symbol®: Proč ho potřebujete?

“Green Symbol® je světově nejjednodušeji využitelná vyvážená směs mikrorostlin a potravin bohatá na vitaminy. Je schopna vyvážit zdraví poškozující následky životního stylu. Je všeobecně známé, že konzumace rychlého občerstvení může poškodit náš organismus a vařené potraviny ztrácejí tepelnou úpravou množství živin. Nezapomínejme ani na to, že nedostatek spánku, pohybu, stres, napětí může mít tragické následky.

Zde se dostává do popředí Green Symbol®, jako jeden z chybějících elementů mnoha lidí. Je schopen chránit náš organismus a bránit vzniku onemocnění, pomáhá v léčbě, ale i v tom, aby člověk vypadal nejenom mladší, ale se tak i cítil. To platí pro každého z nás, není náhoda, že jsem se ještě nikdy nesetkal s nikým, kdo by dodal svému tělu všechny potřebné živiny jenom běžným stravováním.”

V čem pomáhá Green Symbol®?

Green Symbol® je koncentrátem, který se rychle vstřebává a rovnoměrně distribuuje v organismu, je bohatý na živiny, vitaminy a minerální látky rostlinného původu. Dr. Schiffer měl mnoho pacientů, kteří nedokázali důsledkem fyzického nebo nervového onemocnění zpracovat a využít živiny přijaté z potravin, tabletek nebo injekcí. Docházelo k úmrtím, protože se nedostali k živinám, které napomáhají krvetvorbě v jejich organismu.

Green Symbol® smíchaný s čerstvými ovocnými a zeleninovými šťávami zvítězil i v situacích, kdy všechno ostatní selhalo. Byl schopen dopravit živiny do krevního systému, buněk a orgánů. Green Symbol® způsobil zázrak!

Proč je Green Symbol® / Green Icon® dobrou volbou?

Green Symbol® a Green Icon® se připravuje kombinací práškových energizujících ,,fytoživin“ a certifikovaných, organických, plnohodnotných potravin a rostlinných výtažků. Obsahují složky, které jsou doporučovány odborníky a lékaři pro zachování zdraví, které často z časových důvodů zanedbáváme. Jsou příjemné chuti a již při prvním použití pocítíte rozdíl.

Složení výživových doplňků Green Symbol® a Green Icon® obsahuje mimo jiné organické zelené rostliny, kořeniny a léčivé rostliny, přírodní potravinové koncentráty a ovoce a zeleninu, které jsou bohaté na antioxidanty. Tato směs optimální chuti plná antioxidantů je připravena na základě tajného receptu.

Postup zpracování, ale i chlazení a sušení jsme si dali patentovat a dokázali s ním uchovat přirozenou sílu všech složek a také zvýšit obsah živin a zlepšit chuť těchto výživových doplňků. Při tvorbě těchto doplňků jsme spolupracovali s uznávanými odborníky z oblasti chemie a dietetiky. Výsledkem je moderní dietetický zázrak, který nám umožňuje, abychom náš jídelní lístek doplnili všemi potřebnými látkami.

Náš organismus každodenně potřebuje dostatečné množství ovoce a zeleniny, aby dokázal nahradit živiny, které ztrácíme každodenním stresem. Je dokázáno, že konzumací plnohodnotných potravin můžeme předcházet nemocem a udržujeme optimální zdravotní stav. Green Symbol® a Green Icon® jsou charakteristické obsahem všech složek, které v našem jídelníčku chybějí. Vyzkoušejte a Vaše tělo a mysl Vám budou vděčné!

Zdravotní a biologické přednosti výživového doplňku Green Symbol®:

SÍLA ukrytá v Green Symbol®...
40 % BÍLKOVIN
vysoký obsah bílkovin, přírodní původ, neizolovaný, rychle vstřebatelný.
S NULOVÝM OBSAHEM TUKŮ
obsahuje zanedbatelné množství, jenom 0,5 gramu tuku.
VELMI NÍZKÝ OBSAH KALORIÍ
jedna dávka obsahuje 50 kalorií.

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Superpotraviny blog: