Doprava:
Konečná částka:
(Dohromady výrobek/výrobků v košíku)
Pokračovat v nákupu Objednávka

Kromě si naši zákazníci objednali:

Jak dlouho je vhodné konzumovat superpotraviny?

Alkalizace, odkyselující životospráva

Alkalizace neboli teorie odkyselující životosprávy mikrobiologa Dr. Schiffera je založena na konzumaci zdravých, alkalizujících potravin a nápojů, kterou si můžeme snadno udržet ideální acidobazickou rovnováhu našeho organismu (mírnou zásaditost naší krve).

Během alkalizace se navrátí organismu samoléčící schopnost a v našem těle se obnoví ideální stav. Výsledkem alkalizace je štíhlé tělo, nádherná pokožka, husté vlasy, zdravé kosti a zuby. Během alkalizace se nám za dobu 4 měsíců téměř úplně vymění krev; odtud pochází naše heslo, které používáme pro naše superpotraviny plné vitaminů, aminokyselin a minerálních látek:,,Stane se krví“. To samozřejmě neznamená, že po uplynutí čtyř měsíců nemůžeme superpotraviny konzumovat i nadále. Pro udržení zdraví se vyplatí zařadit je do každodenního života už natrvalo.

,,Jsi tím, co jíš“ – tento výrok je pravdivý.
Konzumací čerstvé alkalizující zeleniny a ovoce se naše tělo stává pevným, svalnatým a silným.

Cítíte se neustále unaveni? Nemáte už tolik energie jako před tím? Nejste spokojeni se svojí postavou? Vaše opakující se diety nevedou k žádnému výsledku?

Je možné, že i Vás postihla ,,civilizační nemoc“ moderní doby: překyselení organismu. Aby se Vám vrátila zpět Vaše energie, svěžest a štíhlá postava, je nutné zamyslet se nad změnou Vašeho životního stylu. Začněte již dnes s alkalizujícím životním stylem, konzumujte odkyselující potraviny a nápoje, je na čase získat zpět Vaše staré Já!

Při přechodu na alkalizující životní styl Vám pomůže výjimečný produkt Dr. Schiffera nápoj SuperGreens Symbol, který dodá Vašemu tělu vitaminy, minerální látky a fytoživiny a bude nápomocen při detoxikaci a správné hydrataci Vašeho organismu. Tento nápoj zelené barvy nevypadá sice příliš vábně, má však vynikající chuť; je to alkalizující produkt, který pomáhá organismu vrátit acidobazickou rovnováhu.

Dokonalý účinek

 

,,Nabízíme Vám svým obsahem nejbohatší a nejsilnější bylinný výtažek na světě!“

- Dr. Schiffer

 

Když jsme začínali pracovat na složení bylinné směsi, mysleli jsme hlavně na zdraví, ne na peníze. Podle odborníků na léčivé rostliny se nachází v průmyslově vyráběných výtažcích z bylin pouze 10% čistých léčivých rostlin, zbytek tvoří tekutina, která vznikne při produkci a je využívaná na zvýšení hmotnosti výrobku.

Významný rozdíl mezi námi a jinými výrobci spočívá v tom, že my poznáme ten pocit, když hovoříme osobně s velmi nemocnými lidmi a chceme udělat všechno proto, aby se jejich zdravotní stav co nejvíce zlepšil.

Klinicky ověřené

DrNatura-supergreens zajímá jenom to, že se nemocní lidé budou díky našemu výživovému doplňku z léčivých rostlin cítit lépe- protože je účinný, silný a funguje!

Skuteční lidé, skutečné výsledky

 

„Už jsem měl termín na bypass koronární tepny. Nakonec jsem tento termín odřekl a rozhodl jsem se užívat Váš bylinný výtažek. A nebyl jsem zklamaný, produkt je ve skutečnosti tak účinný, jak jste slibovali. Hladina cholesterolu mi za čtyři měsíce klesla ze 450 na 145. Bolesti, které souviseli s angínou pectoris, zmizeli, můj krevní tlak se ustálil a ještě jsem k tomu zhubnul šest kilogramů. Znovu si obleču kalhoty, které jsem měl na sobě naposledy před třiceti lety. Děkuji Vám, že jste mě ušetřili od velké jizvy na hrudníku a že jste mi ušetřili 270000 CZK.”

Ján Fallinger


Olvassa el további váráslóink tapasztalatait

 

Superpotraviny blog: