Doprava:
Konečná částka:
(Dohromady výrobek/výrobků v košíku)
Pokračovat v nákupu Objednávka

Kromě si naši zákazníci objednali:

Z tohoto důvodu konzumujte datle!

Z tohoto důvodu konzumujte datle!

Datle jsou známé jako chléb pouště a jsou výjimečně cenné, protože mají vysokou výživovou hodnotu a léčivé účinky.

Lahůdka, která dodá energii

Datle jsou bohaté na stopové prvky a proteiny, které jsou hlavními staviteli svalů. Kromě toho, že jsou velmi chutné, mohou být i skvělým doplňkem tréninků. Beduíni nazývají datle jako "chléb pouště", protože díky svému přirozenému obsahu cukrů nabijí organismus energií a snižují chuť na mlsání. Jejich energizující vlastnosti mají vliv i na sexuální výdrž a z tohoto důvodu jsou už z dávných dob známé i jako afrodisiakum.

Čistí krev a posilují imunitu

Datle obsahují draslík, který snižuje hladinu cholesterolu, železo, které v období menstruace dokonale doplňuje potřebu železa, a fungují také jako přirozený čistič krve. Díky obsahu vitaminu C účinně posilují imunitní systém , mohou pomoci při uvolnění hlenů z dýchacích cest a díky obsahu vitamínu A zlepšují zrak.

Podporují trávení

Pokud Vás trápí zácpa, nebo nadýmání, namočte datle do vody a snězte je! Mají příznivé účinky na hemeroidy (zlatá žíla), pomáhají pročistit střeva a zároveň doplňují minerální látky a podporují detoxikační procesy organismu. Pokud jste předešlý večer vypili více alkoholu než obvykle, dejte si datle a Váš organismus se rychleji zregeneruje. Lidé s cukrovkou by je měli konzumovat s mírou!

Na zkrášlení pokožky a vlasů

Datle posilují pojivovou tkáň, zvyšují elasticitu pokožky a pomáhají v boji proti volným radikálům, které zapříčiňují vznik vrásek. Pokud s mírou, ale pravidelně konzumujete datle, zmírní se díky jejich detoxikačním účinkům i celulitida. Účinek můžete zvýšit olejem z datlí, který je vynikající na masáže a pomáhá při různých kožních onemocněních. Vitamin B a železo, které jsou v datlích obsaženy, posilují kořínky vlasů, a proto mohou snížit i jejich vypadávání.

Green Symbol®

Datle sú hodnotnou složkou výrobku Green Symbol®

Green Symbol® je rychle se vstřebávající superpotravinový výtažek nejlepší kvality, který obsahuje to nejlepší z 25 superzelenin a ovoce, kromě jiného i datle!

Čtěte více

Vyhledat článek: